Brudna okrężnica to częsta przyczyna nieświeżego oddechu.

2012-06-02 23:43:17, komentarzy: 0

Osoby z dokładnie, a niekiedy nawet z częściowo, odtrutym organizmem nie mają nieświeżego oddechu, nawet z rana. Dokładnie odtruty organizm może przez wiele dni obyć się bez mycia zębów nie wydzielając nieświeżego oddechu.

Większość ludzi ma jednak nieświeży oddech z rana , który często utrzymuje się przez cały dzień. Stąd ogromna popularność miętowych dezodorantów oddechu, gum do żucia i płynów do płukania ust , które dodatkowo zanieczyszczają organizm.

Po głębokim oczyszczaniu organizmu zanika także woń ciała , ponieważ oczyszczony organizm nie ma już wewnętrznego brudu , który jest przyczyną występującej w dzień woni. Woń ciała często bywa rezultatem zapachu  wydzielanego przez zatrutą okrężnicę i wydobywa się przez pory w skórze. Osoby z oczyszczonym organizmem nie potrzebują dezodorantów i przez wiele dni może obywać się bez prysznica , nie wydzielając żadnej woni. Obecnie dzieci zaczynają wydzielać woń już w wieku12-13 lat, co pokazuje ,jak wcześnie nasze organizmy zostają zatrute toksynami.

Nasz organizm jest w stanie znieść do pewnego stopnia złe traktowanie, pod którym to pojęciem należy rozumieć spożywanie dużych ilości przetworzonych , smażonych i gotowanych pokarmów oraz białego cukru. Złe traktowanie organizmu to również przyjmowanie farmaceutycznych leków, zarówno przepisywanych na receptę , jak i dostępnych w wolnej sprzedaży , oraz spożywanie pokarmów zawierających chemikalia , używanie chemicznych produktów higieny osobistej oraz przebywanie w środowisku nasyconym chemikaliami. Kiedy staje się to trwającą latami normą , nasz organizm po pewnym czasie nie jest w stanie bronić się przed taka toksyczną nawałą. Woń ciała i nieświeży oddech często są pierwszą oznaką mówiącą , że  organizm został zatruty. Potem może upłynąć jeszcze wiele lat, zanim pojawią się dodatkowe objawy w postaci różnych , problemów ze zdrowiem . Żaden organizm nie poradzi sobie z problemami zdrowotnymi, emocjonalnymi i innymi, dopóki z jego wnętrza nie zostaną usunięte brudy. To po prostu jest niezgodne z prawami natury.

 

(źródło :Kim Evans,”ADirty Colon is Olten the Cause of Bad Breath”2 grudnia 2009,

www.naturalnews.com/027633_colon_breath.html) NEXUS 2(70)2010

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Lista wpisów

Kreator www - przetestuj za darmo