Nowelizacja ustawy zakaźnej w toku. Przymusowe szczepienia, planowana śmiercionośna pandemia?

2012-07-02 21:27:15, komentarzy: 0

UWAGA !!! OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!

 Żadna teoria spiskowa tylko bezkarni zbrodniarze dobrali się do władzy i zamierzają mordować Polaków ! Jak to; dlaczego; jak tak można zapytają czytelnicy. Otóż można Szacowni Czytelnicy mordować bezkarnie Polaków, jeżeli bezkarnie zamordowało się dwóch Prezydentów RP !!!Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. W majestacie prawa kryminalnego będą MUSIELI kupić szczepionki, a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest żadna teoria spiskowa.
Właśnie teraz przez Sejm i Senat i z tylko jednym głosem sprzeciwu realizowana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków nie tylko jak było dotąd dzieci. Zmianie definicji choroby zakaźnej w tej wersji teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Rozszerzenie uprawnień Państwowej Inspekcji Sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień, który dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami, oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego czyli siły fizycznej i przy aplikowaniu procedur medycznych ! Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.

 Gdzie ta wasza zasrana wolność podziała się totalitarni dewianci ?
Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” Główny Inspektor Sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki.
Utajnione zostają też dane dotyczące zachorowań a planowany płatny dostęp do danych będzie tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie Sanepid.
Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami Sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.
Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych.
Uprawnienia Sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów, również telefonicznych i elektronicznych osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami, do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

 Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w Sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos był przeciw.
Poniżej pełna instrukcja mordowania Polaków przez judeo-satanistów u władzy !

 Mordowanie Polaków szczepionkami !
link do dokumentu rządowego
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/…

link  Druk nr 293
Warszawa, 29 marca 2012 r.
SEJM
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
VII kadencja

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Lista wpisów

Kreator www - przetestuj za darmo