STRONA INTERNETOWA "PRAWDA O GARDASILU" PRZYTACZA PRZYPADKI ŚMIERCI DZIEWCZĄT PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI PRZECIWKO HPV

2012-07-02 21:45:13, komentarzy: 0

Merck & Co. Inc., Producent szczepionki Gardasil, wciąż promuje ten niebezpieczny specyfik wśród młodych dziewcząt, a ostatnio także wśród chłopców, jako skuteczny środek zapobiegający rakowi szyjki macicy. Na szczęście, zaniepokojone matki dziewczyn, które zmarły lub zachorowały po przyjęciu tej szczepionki, założyły wspólnie stronę internetową http://truthaboutgardasil.org, która mówi o niej to, co jej producent stara się ukryć.FDA (Food and DrugAdministration - Urząd ds. Żywności i Leków) po raz pierwszy wyraził zgodę na wprowadzenie Gardasilu na amerykański rynek w roku 2006. Do lutego 2009 roku podano na całym świecie ponad 40 milionów tych szczepionek. Mimo iż Merck głosi, że Gardasil jest bezpiecznym i skutecznym środkiem przeciwko rakowi szyjki macicy, ta szczepionka jest pełna toksycznych substancji, które zabiły lub zrujnowały zdrowie tysięcy dziewcząt.

 

 Jak głosi strona internetowa "Cała Prawda o Gardasilu", u młodych dziewcząt, które przyjęły jedną lub więcej dawek, wystąpiły niebezpieczne skutki uboczne, takie jak ataki, napady, zaburzone działanie systemu immunologicznego, chroniczne zmęczenie, wypadanie włosów, bóle głowy i serca, zwiotczenie mięśni, zaburzenie cyklu menstruacyjnego, utrata wzroku i słuchu, a nawet paraliż. Odnotowano również przypadki śmierci po przyjęciu tej szczepionki.

Marian Greene, działaczka społeczna i matka jednej z ofiar tej szczepionki, stworzyła truthaboutgardasil.org, aby uświadomić ludziom zagrożenia ze strony Gardasilu i szczepionek w ogóle.
Zamieszczając informacje o skutkach wywoływanych przez Gardasil, Greene ma nadzieję, że ta szczepionka zostanie w końcu usunięta z rynku.

Merck zaleca obecnie tę szczepionkę także dla młodych chłopców oraz prowadzi kampanie w celu wprowadzenia jej na rynki krajów rozwijających się. W tej sytuacji należy za wszelką cenę nagłaśniać prawdę o Gardasilu.

 

(Źródło: Ethan A. Huff, "Truth About Gardasil website documents young girls who died fram HPV vaccine", 26 sierpnia 2010, www. natura Inews.com/ 029 569 _truth_abOUł-gardasiLwebsite.html)

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Lista wpisów

Kreator www - przetestuj za darmo