Zostań Zuchwałym! Weź zdrowie w swoje ręce!...

  ,,Choremu nieskończenie łatwiej jest wyobrazić sobie raj niż zdrowie."      Emil Cioran

Kuracja dr Otto HORAKA
odkwaszanie oczyszczanie odżywianie
oraz korekta sylwetki


Stale zakwaszane komórki organizmu są niejako „zaprogramowane” negatywnie żywieniowo, a odkładanie się w nich tłuszczu jest naturalną obroną organizmu przed zakwaszeniem, gdyż część produktów kwasowych rozcieńcza się w zgromadzonym tłuszczu” – dr Otto Horak (lekarz czeski).
Otto Horak przeprowadzi wiele badań, na których podstawie stwierdził, że dopóki organizm jest zakwaszony (dotyczy to 85-90% populacji), to za wszelką cenę będzie się on bronił przed utratą tłuszczu. Nawet przy stosowaniu drastycznej diety, w pierwszej kolejności spali swoje mięśnie (to dla niego największe zagrożenie, bo mięśnie są największym spalaczem tłuszczu).

Uwaga! A przecież nie o utratę mięśni w zdrowym odchudzaniu chodzi, lecz o spalanie tłuszczu.

Uwaga! Regularna kontrola równowagi kwasowo-zasadowej pozwala skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów oraz poprawić zdrowie i ogólne samopoczucie.
Okazuje się, że komórki zapamiętują nasz sposób odżywiania, napięcia nerwowe i tryb życia w postaci szczególnego kodu, według którego funkcjonuje nasz organizm. Niemiecki neurobiolog i dziennikarz, Peter Spork, w swojej książce „Drugi kod” udowadnia, że przed genetyką ciągnie się jeszcze długa, pełna niespodzianek droga, która pokazuje, że człowiek jest w stanie w ciągu własnego życia kontrolować i sterować własnym genotypem, napisał:
„Większość grubych ludzi nie jest w stanie w ogóle zmienić swojego sposobu żywienia z dnia na dzień i to w sposób długotrwały jedynie siłą własnej woli. Ich ciało bowiem kieruje się błędnym programem, który tym trudniej jest zmienić, im wcześniej w ich życiu nastąpiło błędne zaprogramowanie".
Typowe diety i programy odchudzające nigdy nie będą skuteczne, ponieważ nie „łamią" źle zaprogramowanej  dietetycznej  pamięci komórki. Aby przestawić organizm na właściwe tory konieczna jest zmiana nieprawidłowej informacji dietetycznej (która powstała na skutek nadmiaru cukru, białek i tłuszczów) na informację prawidłową. Program dr Otto Horaka to program przekształcający część pamięci komórki odpowiedzialnej za dietetykę, co gwarantuje doprowadzenie masy ciała do równowagi i poprawy ogólnego stanu zdrowia.”


Kuracja dr Otto Horaka polega na doprowadzeniu organizmu do pH 7- 7.4 czyli odkwaszenia. Metoda została opracowana przez Czeskich lekarzy wielu specjalności pod kierownictwem dr. Otto Horaka. W Czechach i Słowacji z tej metody w pracy korzysta 2000 lekarzy a prawie 30 tys osób zastosowało i potwierdziło jej skuteczność. W Polsce cieszy się ona ogromnym powodzeniem , ilość zwolenników jej stosowania rośnie lawinowo . Osoby stosujące ją pozbywają się wielu problemów zdrowotnych .Kuracja funkcjonuje jako odkwaszająca , oczyszczająca , odżywiająca oraz  korygująca sylwetkę rozprowadzana jest przez konsultantów tkzw. klubu Horaka. W skład kuracji w chodzi 10 produktów, suplementy, żywność na 10 dni, zioła, dieta, paski do sprawdzania pH, wsparcie. Jest to rewitalizacja całego organizmu podzielona na 3 etapy.

I FAZA – wyrównanie pH

II FAZA – spalanie tłuszczu ( czas trwania : 10-14 dni)

III Faza – harmonizacja metabolizmu ( czas trwania : 10-14 dni)

Celem jest osiągnięcie i utrzymanie poziomu pH 7-7.4 Im dłużej równowaga kwasowo-zasadowa jest utrzymywana tym większe korzyści przynosi. W czasie kuracji należy przestrzegać zasad, zmienić swoje przyzwyczajenia( stwarza to największe trudności). Najgorszy jest pierwszy miesiąc, ale po nim, gdy pierwsze efekty widać na twarzy, jakość skóry ulega poprawie a w dalszych miesiącach znikają dermatozy, zasady w chodzą w krew. Nie wspominam o innych pożytkach nie związanych ze skórą a obejmujący cały organizm.
Od dawna wiadomo że kondycja naszej skóry pokazuje kondycję całego naszego organizmu. 
Sukces zależny jest od samodyscypliny. Z uwagi na prawa autorskie więcej informacji podaję przez telefon, zgłoszenia na kontakt- oddzwonię.


Uwaga! Wśród wielu przyczyn wymieniana jest także nadwaga, do której – w drugą stronę – może też prowadzić zakwaszenie. Według przeprowadzonych badań brak równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie jest główna przyczyną tzw. efektu jo-jo.

Korzyści płynące z zastosowania kuracji dr Otto Horaka  

Obniżenie masy ciała o 5÷10%

1. obniża śmiertelność o 20%
2. na choroby sercowo-naczyniową o 9%,
3. na nowotwory o 37%,
4. na cukrzycę o 44%.
Obniżenie masy ciała o 10%  wydłuża statystycznie życie o 6÷9 lat.Z uwagi na prawa autorskie więcej informacji podaję przez telefon, zgłoszenia na kontakt+48 796 773 732
- oddzwonię.
 
Kreator www - przetestuj za darmo