ALOE VERA MSM ŻEL DO CIAŁA LR

Żel do ciała - Aloe Vera MSM  – to szybko wchłaniający się żel do skóry z wysoką zawartością Aloesu (60%) oraz ekstrakt z mącznicy lekarskiej i kory wierzby.Idealne uzupełnienie żelu do picia Aloe Vera Freedom do zewnętrznego stosowania przy problemach ze stawami, bolące stawy.

Aksamitny, szybko wchłaniający się żel.
Aloe Vera (60%)
Z ekstraktami z mącznicy lekarskiej i kory wierzby.

WSKAZANIA:
-zapalenia i bóle, obrzęki, uszkodzenia stawów i chrząstki stawowej, 
-regeneracja tkanek wokół stawów, ścięgien, więzadeł, mięśni,
-artretyzm,
-przewlekłe bóle pleców, chroniczne bóle mięśni i kurcze,
-choroby zwyrodnieniowe stawów,
-łagodzi objawy alergii,
-uzupełnia niedobory siarki organicznej,
-przyspiesza gojenie ran, oparzeń, owrzodzeń i odmrożeń,
-wykazuje działanie antyseptyczne, przeciwbólowe, bakteriobójcze,  wirusobójcze i grzybobójcze,
-wspomagająco w niektórych chorobach skóry, jak np. łojotok, trądzik, 
Sposób użycia:
Nakładaj obficie na wymagające pielęgnacji partie skóry.

MSM

MSM ( dimetylosulfon
)znajduje się w komórkach żywych organizmów. Jest niezbędny do życia. Znajduje się w stawach (tkanka chrzęstna), w tkance łącznej, skórze, włosach i paznokciach. Bierze udział w budowie ścięgien, więzadeł i mięśni. Uczestniczy w syntezie składników niezbędnych do budowy zdrowej, ładnej skóry, mocnych włosów i paznokci. Wspomaga układ odpornościowy przez stymulowanie przeciwciał, działa przeciwreumatycznie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Odgrywa istotną rolę w regeneracji tkanki chrzęstnej w stawach, nadaje jej odpowiednią elastyczność i wspomaga funkcjonowanie.

MSM działa przeciwbólowo, ponieważ hamuje impulsy bólowe wzdłuż włókien nerwowych oraz zmniejsza ciśnienie w komórkach. Przywraca elastyczność i przepuszczalność ścian komórkowych, na skutek czego dochodzi do polepszenia warunków przepływu płynów tkankowych. Kwas mlekowy i inne toksyny mogą zostać usunięte z komórek, a przez to dopłynąć mogą substancje odżywcze i regenerujące. W efekcie następuje wyrównanie ciśnienia w komórkach tkanek, zmniejszenie bólu lub eliminacja jego przyczyn. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób w podeszłym wieku i sportowców (kontuzje).

Zwiększanie przepuszczalności ścian komórkowych ma także wpływ na szybsze usuwanie z organizmu alergenów i wszelkich toksyn (np. na skutek ukąszeń owadów, kontaktu z trującymi roślinami), które mogą zostać usunięte przez gruczoły potowe odciążając wątrobę oraz nerki. 
Objawem zewnętrznym będzie przede wszystkim lepszy wygląd skóry - bardziej gładka, aksamitna cera, zmniejszenie opuchlizn na ciele, mocniejsze, o lepszym połysku włosy i paznokcie. 
Spadek poziomu MSM w organizmie następuje wyraźnie wraz wiekiem. Dlatego też stosowanie odpowiednich produktów może zmniejszyć a nawet wyeliminować kłopotliwe dolegliwości. 

Aloe Vera Żel aloesowy jest surowcem leczniczym, powszechnie stosowanym bezpośrednio na rany, ma działanie antyseptyczne i przeciwbólowe, zmniejsza opuchliznę oraz świąd. Wykazuje również działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze, zwiększając jednocześnie napływ krwi do rany. Sprzyja to lepszemu odżywieniu komórek, pobudza fibroblasty do wzmożonego działania mającego na celu szybkie zagojenie się rany. Aloes w znaczny sposób skraca czas rekonwalescencji po zabiegach i operacjach chirurgicznych. Stosuje się go również w przypadku oparzeń i odmrożeń.
Aloes zwyczajny używany jest powszechnie także jako środek do pielęgnacji skóry. Dzięki temu, że charakteryzuje się wielką biodostępnością, zostaje niezwykle szybko wchłaniany w głąb skóry, gdzie drogą dyfuzji wędruje do naczyń krwionośnych i limfatycznych, jednocześnie odżywiając skórę właściwą. Aloes wykazuje działanie na poziomie podstawowych przemian komórkowych, wpływając korzystnie na ich odżywianie, podział oraz regenerację.

Mącznica lekarska

Ceniona zarówno w medycynie naturalnej, jak i w kosmetyce. Od dawna stosowana przy infekcjach dróg moczowych, używana jako środek zapobiegający zapaleniom dróg moczowych oraz do leczenia chorób dróg moczowych. Liście mącznicy zawierają arbutynę, która  ma działanie bakteriobójcze - zwalcza bakterie E.coli i działa lekko moczopędnie. Substancje zawarte w mącznicy mają też działanie przeciwzakrzepowe, ściągające, antyoksydacyjne. 
W kosmetyce mają zastosowanie ze względu na właściwości rozjaśniające. Stosuje się je przy przebarwieniach i stanach zapalnych skóry.

Kora wierzby

Wyciągi z kory wierzby za sprawą kwasu salicylowego z którego to otrzymano kwas acetylosalicylowy powszechnie zwany aspiryną, znalazły zastosowanie m.in. w schorzeniach wirusowych, takich jak przeziębienie i grypa. Dużą rolę odgrywają również w układowych chorobach tkanki łącznej (reumatoidalne zapalenie stawów), młodzieńczym przewlekłym zapaleniu stawów i chorobie Stilla w wieku dojrzałym, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, chorobie zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmie tkanek miękkich, jako środek przeciwbólowy w migrenie oraz w nerwobólach. Zewnętrznie działają antyseptycznie i ściągająco. 

Sprawdzona tolerancja skóry,
Wysokie zawartości aloesu,
Wyselekcjonowane, naturalne składniki,
PRODUKTY LR:
Znakomita jakość i certyfikowane źródło pochodzenia surowca
Sprawdzona tolerancja skóry
Wysokie zawartości aloesu
Wyselekcjonowane, naturalne składniki
 

Firma LR Health & Beauty Systems do do wytwarzania produktów na bazie Aloe Vera używamy wyłącznie wartościowy miąższ z liścia Aloe Vera pochodzącego z kontrolowanych upraw na wyżynach Meksyku. Sprawdzone od lat zioła i olejki doskonale harmonizują z żelem z wnętrza Aloe Vera i wspaniale pielęgnują skórę. Naturalne BIOekstrakty oraz daleko idąca rezygnacja z parabenów i olejów mineralnych stanowią dopełnienie unikalnego programu pielęgnacji LR.
 

zawartość  200 ml
 
Aloes-”cudowny” lek!


*ZDROWOTNE WŁAŚCIWOŚCI SOKU Z ALOESU*
*HISTORIA STOSOWANIA* Aloes to roślina, która od wieków wzbudzała zainteresowanie ludzi. Podziwiali jej niezwykłe umiejętności przetrwania w ekstremalnych pustynnych warunkach. Szybko odkryli też, że liście aloesu, a przede wszystkim miąższ ukryty pod skórką, posiadają niezwykłe, lecznicze właściwości. Dlatego nazywali go „cudowną rośliną”, „rośliną długowieczności”, „rośliną, która wszystko leczy”, „rośliną pierwszej pomocy”, „cichym uzdrowicielem”, czy “lilią pustyni”….. 
Kreator www - przetestuj za darmo