Burak czyni cuda!

2013-11-04 08:12:37, komentarzy: 7

 

Miliony ludzi w Polsce cierpi na nadciśnienie tętnicze, nie widząc, że mogą je wyleczyć w ciągu kilku dni pijąc sok z... buraka ćwikłowego.

Kilka lat temu (wykonując wyjątkowo stresującą pracę) nabawiłem się nadciśnienia tętniczego. Próby farmakologicznego leczenia zakończyły się umiarkowanym sukcesem: ciśnienie miałem nadal podwyższone (choć już nie wysokie), wskutek ubocznego działania aż trzech rodzajów tabletek, które przyjmowałem, czułem się stale zmęczony i psychicznie zdołowany!

W desperacji rozpocząłem przeszukiwać nieskończone zasoby internetu w nadziei, że może znajdę jakąś ludową metodę wyleczenia trawiącej mnie choroby. I znalazłem! Natrafiłem na ten artykuł: http://www.eioba.pl/a/2g5c/nowy-supernapoj-sok-z-buraka-cwiklowego

Naukowcy z uniwersytetu w Exeter (badaniami kierowała pani profesor Amrity Ahluwalii) udowodnili w badaniach, że rewelacyjne działanie w zakresie regulacji ciśnienia krwi ma sok z buraka ćwikłowego. Już po spożyciu jednej szklanki soku z buraka, po godzinie następuje zauważalne obniżenie ciśnienia krwi, po 3 godzinach ciśnienie spada maksymalnie i efekt taki utrzymuje się przez 24 godziny.

Bez specjalnego przekonania postanowiłem sprawdzić prawdziwość przedstawionej tezy.

"Ukręciłem" w sokowirówce szklankę soku z buraka, zmierzyłem ciśnienie krwi (160/90), wypiłem sok, odczekałem godzinę i zmierzyłem ciśnienie ponownie. Szok! Ciśnieniomierz wskazał 140/85, zaś po trzech godzinach 115/76. Od czterech lat nie miałem tak niskiego ciśnienia!

Stale kontrolując ciśnienie, zaprzestałem łykać tabletki, w zamian pijąc szklankę soku z buraka rano i wieczorem. Ciśnienia mam wzorcowe i czuję się doskonale fizycznie i psychicznie!

Ponieważ sok z buraka nie jest smaczny (a nawet powiedziałbym jest wstrętny), dodaję do niego w równej proporcji sok z marchwi i jabłek. Taka mieszanka jest już pyszna i z przyjemnością się ją pije!

Kurację "buraczaną" poleciłem kilkunastu znajomym, którzy podobnie jak ja mieli problemy z nadciśnieniem. W każdym przypadku kuracja zadziałała: ciśnienie krwi wróciło do normy, lekarstwa można było rzucić w kąt!

Niewiarygodna skuteczność soku z buraka ćwikłowego w leczeniu nadciśnienia, powinna zrewolucjonizować leczenie tej choroby! Każdy lekarz po stwierdzeniu u pacjenta nadciśnienia samoistnego (o niesprecyzowanej przyczynie) powinien zaordynować mu spożywanie soku z buraka i dopiero po stwierdzeniu nieskuteczności takiej terapii (o czym ja nie słyszałem), powinien sięgnąć po leki farmakologiczne!

Dlaczego lekarze tego nie czynią, choć rewelacyjną skuteczność kuracji "buraczanej" potwierdziły badania naukowe?

Z powodu sprzeczności interesów! Pacjent wyleczony z nadciśnienia sokiem z buraka już do lekarza z tą chorobą nie przyjdzie, kasy u niego nie zostawi!

Stowarzyszenie Plantatorów Buraka Ćwikłowego (o ile takowe jest?) nie zafunduje lekarzom wycieczek na Bermudy, jak to czynią koncerny farmaceutyczne. Zresztą gdyby wiedza o rewelacyjnej skuteczności soku z buraka w leczeniu nadciśnienia stała się powszechna, to koncerny farmaceutyczne poszłyby z torbami!

Oficjalna medycyna nie ma żadnego interesu w tym, aby ludzie leczyli się z nadciśnienia tętniczego sokiem z buraka, wręcz przeciwnie: taka kuracja stanowi dla niej śmiertelne zagrożenie interesów finansowych!

Dlatego w trosce o własne zdrowie, miejmy do lekarzy umiarkowane zaufanie; oni też chcą żyć (i to na wysokim poziomie) i nigdy nie będą preferować metod leczenia, które pozbawią ich pacjentów i dochodów!

Dlatego też apeluję "Rodacy: pijmy sok z buraka, nie tylko wtedy gdy męczy nas nadciśnienie, ale nawet wtedy gdy mamy je w normie!"

Naukowcy z uniwersytetu w Exeter stwierdzili, że oprócz wielu różnych właściwości zdrowotnych (w tym regulacji ciśnienia tętniczego), sok z buraka jest bardzo silnie działającym napojem energetyzującym!

 

 źródło link

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Adam 9:38, 27 sierpnia 2014

  To prawda, ja też brałem tabletki przez rok na ciśnienie ale czułem się po nich bardzo źle i mimo zmiany tabletek nic nie pomagało ciśnienie w godzinach rannych utrzymywało się na poziomie - od 170-190 skurczowe. Po soku z buraków od tygodnia mam w ciągu dnia ciśnienie w normie mimo że potrafiło skakać do 170 w ciągu dnia. Teraz mam poniżej 140 średnie 130/80. Sok z buraków plus czosnek i troszkę innych ziół ale przede wszystkim sok z buraka a żeby poprawić smak mieszam z jabłkami i marchewka z domieszką cytryny, tak mniej więcej dwie cytryny na 2 litry soku.
  Adam

  Odpowiedz
 • Mar 19:28, 19 maja 2014

  Sok z buraka wstretny??? Polecam wypic sok z bialej kapusty to jest wstretne a burak PYSZNY!!

  Odpowiedz
 • Beata 12:08, 16 marca 2014

  Lekarz z buaków prowizji nie dostanie, więc nie ma powodu do ich promowania, nawet jeśli leczą. :-)

  Odpowiedz
 • JFK 11:42, 15 marca 2014

  Panie Pawle, nie ma co komentować. Język polski jest dla Pana zbyt trudny. )))

  Odpowiedz
 • Zachu 10:33, 15 marca 2014

  To prawda , dodatkowo oczyszcza krew. Ale , że jest nie smaczny? Mi smakuje.

  Super właściwości ma również kiszonka z buraków.

  Zach

  Odpowiedz
 • roma 6:36, 14 marca 2014

  żyjemy w epoce medycznego ludobójstwa

  Odpowiedz
 • Paweł 22:57, 10 marca 2014

  Niema co komentować, trzeba to stosować!!!
  Zdrowia życzę i niech wolne będą w szpitalach wszystkie "PRYCZE"
  pozdrawiam Paweł

  Odpowiedz

Lista wpisów

Kreator www - przetestuj za darmo