BY- PASY i ANGIOPLASTYKAStatystyczne badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Toronto (Kanada) dały bardzo interesujące wyniki. Porównano historie pozawałowe 224.258 Amerykanów i 9.444 Kanadyjczyków. Okazało się, że po roku od w/w zabiegów 34% Kanadyjczyków i 34% Amerykanów zmarło. Jeśli wierzyć tym danym, jest to bardzo interesująca zbieżność.

Natomiast miała miejsce olbrzymia rozbieżność w ilości zabiegów by-pasów i angioplastyk, którym zostali poddani jedni i drudzy. 11% Amerykanom wszczepiono by-pasy, a tylko 1"% Kanadyjczykom rząd zapłacił za darmową operację. Tyle samo, czyli tylko 1"% Kanadyjczyków dostało od rządu darmową angioplastykę, natomiast 12% Amerykanów było na to stać. Trudno powiedzieć, czy to kanadyjski Rząd sponsorował te badania i wyniki, ale jeżeli im wierzyć, to w/w operacje nie miały i nie mają żadnego sensu dla pacjenta, natomiast ogromny dla lekarzy i przemysłu medyczno-farmaceutycznego. Z tego

pouczającego zestawienia wynika, że ilość zmarłych w żadnym wypadku nie zależy od operacji na by-pasy i od angioplastyk. Wniosek jest taki, że w/w operacje są wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Nie dość, że nie przysparzają pacjentom żadnych korzyści, to dodatkowo narażają ich na cierpienia! Ale są bardzo intratnym interesem dla mafii.

Ciekawostką jest reakcja premiera Ontario, M. Harrisa, kiedy mu doniesiono, że ponad 20 chirurgów (od by-pasów) w prowincji zarobiło w 1998 roku ponad 1 min $, (champion wykazał 1,7 min $), a sam Harris zarobił około siedem razy mniej, bo tylko około 250 tys. $.

Na marginesie należy zauważyć, że kanadyjski rząd oszczędza jak może na zdrowiu Kanadyjczyków, a z drugiej strony chwali się na cały świat darmową opieką medyczną i najwyższym standardem życia, który zmusza bogatych Kanadyjczyków do wycieczek do USA w celu zrobienia sobie prywatnie by-pasów, na które musieliby w Kanadzie czekać w kolejce po kilka i kilkanaście miesięcy (ciekawe ilu Kanadyjczyków zmieściło się w tej puli by-pasowych Amerykańców). Czy można to nazwać hipokryzją? I ciekawe są kwalifikacje, komu przyznać takie drogie operacje poza kolejnością.

W USA by-pasy kosztują średnio około 50 tys. $, a angioplastyka nieco powyżej 20 tys.

Za te pieniądze można mieć doskonałe naturalne zestawy ziołowe na kilka lat,

regenerujące organizmy kilkudziesięciu osób.


Czy tego typu terapia jest w stanie usunąć przyczyny twojej choroby?

Można o tym zapomnieć! Nie usuwa żadnych, wręcz przeciwnie, dokłada nowe


cytat z książki 'Zdrowie i uroda " Sławomira Nowakowskiego

Aloe Vera Sivera -specjalista w zakresie naczyń

Składniki
91% czystego ,wolnego od aloiny żelu z liści Aloe Vera barbadensis miller
7% wartościowego miodu kwiatowego
wyciąg z pokrzywy

Zakres stosowania
skóra ,włosy,paznokcie
tkanka łączna
chrząstka ,kości
naczynia krwionośne (włośniczki)
Polecany
choroby układu krążenia
choroby skóry
detoksykacja
krążenie
zawiera dużo krzemu z pokrzywy

Krzem pozyskany z pokrzywy jest zalecany przy :
astmie
egzemie
chorobie stawów
wstrzymuje krwotok
Krzem z pokrzywy funkcje:
budowa tkanek skóry
włosów, paznokci
wspiera produkcję kolagenu który odpowiada za plastykę stawów
wspiera budowę cząstek kości , zwiększa przechwytywanie wapnia i wprowadza go do kości
poprawia elastyczność i krążenie w naczyniach
więcej informacji link


Kuracja dr HORAKA 
odkwaszanie oczyszczanie odżywianie

Podobne artykuły ,powiązane tematy


 

Wyszukiwarka

przy dużej kruchości naczyń raczej się nie stosuje, ponieważ wiąże się to z ryzykiem powstania uszkodzenia naczyń krwionośnych a nawet zawałem, lub ponownym zawałem, jeśli koronarografia była stosowana w celu udrożnienia naczyń. Dlatego standardowo wykonuje się badania biochemiczne.
Ryzyko koronarografii
Kreator www - przetestuj za darmo