Choroba sercowo-naczyniowa...

                                    SERCE-CHOROBY


Czy wiesz co robić, żeby nigdy w swoim życiu nie dostać zawału? Powinieneś wiedzieć, że na zupełnie BEZSENSOWNE transplantacje i/lub operacje serca mogą sobie pozwolić tylko bardzo bogaci ludzie, więc zastanów się czy stać Cię na takie ryzyko. Czy chcesz żeby rodzina żebrała o pieniądze na taką operację dla Ciebie.


Pamiętaj, że nie ma ludzi zdrowych. Jesteśmy tylko POZORNIE zdrowi. Najlepszym tego przykładem jest zawał lub złośliwy rak. Naprawdę zdrowi są jedyne ci, którzy regularnie ZAPOBIEGAJĄ, czyli faszerują się dodatkami żywieniowymi nazywanymi również ziołami i regularnie sprawdzają stan swojego zdrowia miarodajnymi metodami.


W Polsce corocznie zdarza się około 100 tys. nowych zawałów. Amerykanie są w tych zawodach średnio dwa razy od nas lepsi bo w USA corocznie takich zawałów jest około 1,5 min. i kończą się one śmiercią dla około miliona osób. Średnio co trzydzieści sekund umiera na zawał jakiś

Amerykanin. Jest to ponad 10 katastrof tych największych Jumbo Jetów DZIENNIE lub prawie tyle ofiar ile zginęło w ataku w WTC w Nowym Yorku, ale CODZIENNIE. WTC było przedmiotem ogólnoświatowej afery natomiast codzienne katastrofy kilku tysięcy zawałowców na nikim nie robią ŻADNEGO wrażenia. Czyż nie zdziwi Cię to, że 90% tych ludzi NIE musiało zginąć na zawał, a mogło jeszcze do kilkudziesięciu lat pożyć i umrzeć na zupełnie co innego! Pod warunkiem żeby wiedzieli co mają robić, czego nie robić i się do tego stosowali! W wielu wypadkach widzimy osobę i sądzimy, że jest zdrowa co może być wielką pomyłką. Najczęściej również sądzimy, że my sami jesteśmy ZDROWI i tego typu sposób myślenia możemy niestety tylko nazwać bujaniem w obłokach.


W Polsce poważnie chorych na chorobę wieńcową (niedokrwistość serca) jest około miliona osób, z których część jest już z tego powodu inwalidami w wielu wypadkach niezdolnymi do pracy i na dokładkę obciążającymi budżet państwa (podatników).

Niepoważnie chorych (jeszcze nie wiedzą że są poważnie chorzy) jest dodatkowo przynajmniej 4 min. Polaków, a ministerstwo zdrowia i lobby lekarskie robią wszystko, tylko nie akcje uświadamiającymi zagrożenie i nauczenie ciebie jak masz zapobiegać.


Widać bogaty kraj, stać nas na leczenie. Zawałem naukowcy nazywają zatrzymanie akcji serca spowodowane nagłym ograniczeniem dopływu krwi do serca. Zawał serca jest uznawany

za ostrą postać choroby wieńcowej czyli arteriosklerozy (miażdżycy), a według innych źródeł dodatkowymi czynnikami mogą być: nadciśnienie, arytmia serca, choroba reumatyczna serca i twardnienie arterii. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie zawał serca jest przede wszystkim powodowany gwałtownym niedotlenieniem komórek sercowych, które w dużym stopniu może być wywołane niedokrwieniem. Takie NIEDOTLENIENIE powoduje w mniejszym lub większym stopniu obumieranie komórek serca, co z kolei prowadzi do zaprzestania produkcji niezbędnych enzymów stymulujących skurcze innych komórek serca. Brak skurczy mięśni serca powoduje zatrzymanie procesu pompowania krwi i tym samym zatrzymanie wszystkich procesów energetycznych (życiowych) organizmu.


Czy to odkrycie kwalifikuje się do nagrody Nobla?

Czy ta różnica jest tylko nieznacznie zmienioną interpretacją?

Czy to jaka jest prawdziwa przyczyna zawałów serca może mieć dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie? Spróbuj odpowiedzieć sobie na to ostatnie pytanie.

Zacznijmy więc od innego pytania. Czy wiedząc jakie są prawdziwe przyczyny zawałów serca możesz wykonać stosowne działania, aby te przyczyny wyeliminować?


Co się stanie jak podejmiesz odpowiednie środki i wyeliminujesz przyczyny powstawania zawału?


 Nie dostaniesz zawału, prawda? A jak wszyscy przestaniemy mieć zawały to tysiące lekarzy i dziesiątki tysięcy osób medycznego personelu towarzyszącego straci pracę. Dodatkowo farmacja straci miliardy na lekach, których nie wykupicie. Czyż nie będzie to ZAWAŁ dla przemysłu farmakologiczno-lekarskiego? Czy mafię na o stać?


Jaka jest więc logika w tym, żebyś wiedział jak zapobiegać zawałom lub dowiedział się, że taki zawał Ci grozi?


Przewlekłe NIEDOTLENIENIE mięśnia serca prowadzi do jego stopniowej

DEGENERACJI i to jest prawdziwa przyczyna zawałów, więc ZAPAMIĘTAJ to do końca życia. Natomiast sam zawał może być sumą wielu dodatkowych czynników w danym momencie. Encyklopedia zamiast wykładać kawę na ławę podaje bardzo interesującą informację o rzadko występujących zawałach powodowanych zdrową tętnicą, która się z niewiadomych przyczyn nagle skurczyła i zablokowała dopływ krwi do serca. I teraz już wszystko wiesz,prawda?


Wygląda na to, że możecie mieć jakąś niedorozwiniętą umysłowo tętnicę, która jak jej odbije to się skurczy na KILKA MINUT (takie są zmyślne) i klapa mój kochany, do widzenia. Za grzechy? Nie wierzysz? Ja też nie mogę uwierzyć, że jakiś pseudointeligent to napisał w Encyklopedii zdrowia. Czy sądzisz, że SAMOISTNY skurcz tętnicy prowadzący do zablokowania światła (przepływu) da się empirycznie i naukowo udowodnić? Naczynia

krwionośne mogą się co prawda rozszerzać i z powrotem kurczyć, ale kurczyć się tylko do zaprojektowanej przez Boga średnicy, a nie do ZERA i nie na kilka minut. One po prostu nie mają takich mięśni. Jest to kolejny przykład manipulacji i pseudonaukowej KOMBINACJI.


Pozostaje pytanie, w jakim celu?


ZANIM przejdziemy do wytłumaczenia pozostałych, konkretnych, naprawdę naukowych przyczyn, to najpierw zaprezentujemy oficjalne naukowe terapie. Najnowszym medycznym wynalazkiem jest interes balonowy zwany angioplastyką. Nie żartuję. Nie dość, że robią Cię w BALONA, to jeszcze jakiś naukowiec-szaleniec wymyślił taką zabawę, w której wprowadzają Ci w tętnicę udową rurkę-cewnik i przepychają ją do

serca, a potem nadmuchują znajdujący się na końcu balonik, który przy wyciąganiu ma za zadanie wyrównać cholesterol oblepiający ścianki twojej tętnicy. Widzicie go jaki inteligentny spryciarz. Wyrównać, nie usunąć, bo jak by zaczął usuwać to by zrobił zator, niedokrwienie, niedotlenienie i zawał, a przecież chodzi o forsę, a nie o to żeby pacjent zmarł.

Jak sądzicie, czy taki balonik jest w stanie SPRASOWAĆ warstwę cholesterolu. Czyżby chłopcy naukowcy zapomnieli, że warstwa cholesterolu, to nie tłuszcz podobny do smalcu, którym można smarować na chlebie?


Cholesterol w naczyniach krwionośnych jest dosyć ZBITYM wapniowo-tłuszczowym osadem, dosyć mocno związanym ze ścianką naczynia krwionośnego.


Czyżby tylko dla twojego dobra stwierdzili, że nie ma sensu Cię o tym

informować? A może jest to kolejny wielki PRZEKRĘT na olbrzymią skalę? Gospodynie domowe mogą sobie zrobić eksperyment przejeżdżając balonikiem po kawałku słoniny i sprawdzić czy warstwa tłuszczu się zmniejsza. Obawiam się, że balon wcześniej pęknie.

Czy sądzisz, że ta metoda usuwa przyczyny zapychania się naczyń krwionośnych cholesterolem? RYSUNKI obrazujące zapchane cholesterolem naczynia krwionośne znajdziecie we wszystkich encyklopediach i często w gabinetach lekarskich. Zdaniem niezależnych lekarzy jest 80% szansy, że w ciągu do roku po takim zabiegu, te naczynia się ponownie w takim samym, lub większym stopniu zablokują cholesterolem. ale to jest

interes.

W dalszym ciągu genialnym interesem są nadal aktualne by-pasy polegające na wycięciu Ci kawałków żył z nogi i wszczepieniu ich w okolice serca, po to aby krew omijała nimi zapchane odcinki. Coś podobnego do objazdów przy robotach drogowych. Czy to oznacza, że masz za długie i niepotrzebne żyły w nogach? Czy sądzisz, że takie magiczne sztuczki usuwają przyczyny zapychania się żcholesterolem? Jasne, że nie i dlatego można Ci robić następną operację za jakiś czas.


Czysty wielokrotny interes, aż padniesz na stole operacyjnym lub w innym miejscu. Jeżeli takie operacje nie usuwają przyczyny choroby, to po co je stosować? Dla szmalu? Po to żeby zręczny magik chirurg w USA lub Kanadzie mógł zarabiać dwa MILIONY dolarów ROCZNE?

W Townsend Letter for Doctors z Maja 1992 lekarz medycyny Z. Strauts przytacza następujące już nieaktualne dane (teraz są znacznie wyższe). Ponad 20.000 zgonów (w czasie lub zaraz po operacji) rocznie w USA jest wynikiem przeprowadzania 500 tys. by-pasów i 400 tys. balonikowych angioplastyk (tak ładnie to nazwali). Natomiast ciebie ciekawe byłyby statystyki, o ile lat takie operacje przedłużają życie, ale to już są ściśle

chronione dane. Oczywiście do biznesu wchodzą sztuczne zastawki, sztuczne serca, przeszczepy i wiele innych cudownych wynalazków, tylko dlatego że przyszli operacjusze nie wiedzieli co robić aby tego UNIKNĄĆ.

W Polsce zawiązano Fundację sztucznego serca i zbierają pieniądze na wyprodukowanie dobrego egzemplarza mimo że jedyny facet z takim sztucznym sercem znienawidził chwilę w której się na to zdecydował. Zapoznaj się z tym przypadkiem i zastanów się czy warto popierać taki poroniony pomysł. Czy wiesz, że istnieją ziołowe leki umożliwiające sercu

samoregenerację. 4-5 miesięcy i nie potrzeba sztucznego serca, ani przeszczepu i jaka oszczędność.


Naukowe zapobieganie polega na przepisywaniu całej gamy syntetycznych,

opatentowanych leków na obniżenie ciśnienia i/lub cholesterolu, które oczywiście mają bardzo dużo ubocznych toksycznych działań i trzeba je później wyrównywać (pseudoleczyć) innymi podobnie toksycznymi chemicznymi lekami. W bardziej cywilizowanych krajach funkcjonuje pojęcie lekarza domowego. Oznacza to, że każdy może mieć swojego lekarza, który trzyma u siebie wszystkie wyniki twoich badań i historie chorób. Taki osobnik może mieć również wyniki badań twoich rodziców i

dziadków. W oparciu o taką wiedzę jest w stanie Ci powiedzieć jakie masz genetyczne ryzyko wystąpienia zawału. Niestety zwycięska Czerwona Armia zaprowadziła w Polsce porządek i dzisiaj możesz mieć lekarza rodzinnego jeżeli jest on twoim bliskim krewnym. Cała reszta jest niestety skazana na nierodzinnych lekarzy. Co to ma z chorobami serca wspólnego? Czy zdarzyło Ci się w czasie wizyty u lekarza z powodu grypy, żeby Cię

zapytał o choroby serca twoich rodziców lub dziadków?

Czy usłyszałeś od jakiegoś lekarza o prewencji pierwotnej w celu zmniejszenia ryzyka twojego zawału lub raka? Jeżeli nie, to będziesz się niestety kwalifikował do profilaktyki wtórnej, czyli takiej pozawałowej.


Czy wiesz jakie są czynniki zwiększające ryzyko zawału?

Zasmucę Cię. Nawyki żywieniowe, oraz: PALENIE, doustne środki antykoncepcyjne, styl życia i aktywność fizyczna. Bardzo duży wpływ mają inne choroby: otyłość, cukrzyca, zaburzenia przemiany materii, oraz stres związany z przejściem na emeryturę szczególnie dosięgający mężczyzn.


Czy twój lekarz Cię o tym poinformował? Czy uczą o tym w szkołach? Czy palisz? Czy zapobiegasz? Głupie pytania? Kto ma dzisiaj czas na takie bzdury?! W ten sposób jednego dnia budzisz się z ręką w nocniku, czyli dopada Cię zawał i często budzisz się w NIEBIE lub czyśćcu.

W ten sposób w Polsce- co roku budzi się około 100,000 chętnych często nawet bardzo inteligentnych osób (lekarzy, kardiologów, profesorów, itp.).

Przez niewiedzę? Głupotę? Brak czasu? Bimbanie sobie z zagrożenia? A może zwariowała im tętnica i się do zera skurczyła na kilka minut? Jak zapobieganie ma trafić pod strzechy, jeżeli nie trafia do rozumu inteligencji pracującej, czyli w/w lekarzy, a nawet kardiologów!


Naturalne przyczyny degeneracji mięśnia sercowego (zawałów).

Tak naprawdę to poza NIEDOTLENIENIEM głównymi przyczynami są ZAKWASZENIE organizmu i DROŻDŻYCA (które powodują braki WAPNIA i witaminy B-6) oraz artretyzm (już powyżej wymieniony jako jeden z czynników zawałów).


Poniżej znajdziesz wszystkie znane czynniki powodujące w różnym stopniu ZAWAŁ:

niedokrwienie i niedotlenienie (w jakimś stopniu może być

wynikiem niedokrwienia),

stres i drożdżyca

przykurcz mięśni szyjnych,

braki niezbędnych kwasów tłuszczowych,

braki wapnia, magnezu, potasu, selenu, chromu i innych minerałów,

braki enzymów, między innymi bardzo ważnego coQ10 i witamin B, C, E, A,

niedoczynność TARCZYCY (patrz Niedoczynność tarczycy),

oraz toksyczne działania chloru i związków rtęci (w plombach).


Przypomnę Ci jeszcze raz, że komórki mięśnia sercowego do prawidłowej

pracy, regenerowania się i odnawiania, potrzebują oprócz odpowiedniej ilości tlenu całą masę żnych niezbędnych składników odżywczych, które muszą trafić do krwi z właściwie funkcjonującego systemu trawiennego! Ten proces może być osłabiany przez wędrujące z krwią toksyny drażniące tkanki naczyń krwionośnych i powodujących ich wynaturzanie.

Odkładanie cholesterolu z wapniem jest w rzeczywistości OBRONĄ

organizmu i NAPRAWIANIEM SZKÓD, czyli łataniem uszkodzonej (podrażnionej) ścianki (śródbłonka) naczynia krwionośnego. Natomiast blaszka cholesterolu z wapniem jest w tym wypadku po prostu ŁATKĄ, podobną do łatki na dętce w kole od roweru.


Napiszmy jeszcze o STRESIE, który przy chorobach serca działa tak jak dolanie oliwy (benzyny) do ognia, z tym, że przy zawale są dwa wybuchy. Jeden to wybuch szału, a drugi to wybuch serca. Na nieszczęście jeszcze do dzisiaj nikogo nie oskarżyli za zabójstwo z premedytacją, poprzez spowodowanie zawału u człowieka chorego na serce.


Jeśli jesteś chory to radzę Ci nosić NA PIERSIACH i PLECACH duże tabliczki z napisem chory na SERCE, nie DRAŻNIĆ! Sprawcą zawałów jest również brak WAPNIA (zakwaszenie), który powoduje skurcze MIĘŚNI łydek, a serce jest jak wiadomo splotem wielu MIĘŚNI i należy założyć, że jest

w podobny sposób podatne na skurcze. Na pewno byłoby interesujące przeprowadzenie odpowiednich badań statystycznych, które bez wątpienia potwierdziłyby słuszność tej tezy, za którą przemawia fakt wielu zawałów zupełnie młodych ludzi na boiskach całego świata, a szczególnie USA.

Jeżeli masz skurcze łydek to powinieneś zdać sobie sprawę, że zakwalifikowałeś się do grupy podwyższonego ryzyka i zawał może Cię trafić w każdej chwili. Jeżeli do tego dojdzie: grypa, przewlekły stan zapalny, duży wysiłek, nadmierne wypocenie się, libacja alkoholowa, ogniste baraszkowanie, itp. to jak nic dostaniesz zawał. Scenariusze są wtedy dwa. Trafiasz do Św. Piotra i robisz mu awanturę, że przecież masz jeszcze dużo spraw do pozałatwiania, a on Ci powie że miałeś szansę coś dla siebie zrobić i ją zlekceważyłeś. W drugim scenariuszu budzisz się następnego dnia inwalidą i wtedy to masz już przechlapane do końca życia.


Interesujące są na pewno braki witaminy B6. Czyżby DROŻDŻYCA?

Witamina B jest niezbędna do przemiany niebezpiecznej homocysteiny (źródła powstawania wolnych rodników) w nieszkodliwą cystathioninę.

Od 1949 roku przez następne 23 lata lekarz medycyny Moses M. Suzman z Południowej Afryki podawał swoim chorym na serce pacjentom lOOmg B6, 5mg kwasu foliowego, od 100 do 600 IU wit. E, magnez i cynk. Wszyscy pacjenci szybko wyzdrowieli, a wyniki ich badań wskazywały na cofnięcie się choroby lub bardzo dużą poprawę. Niestety pacjentom, którzy porzucili DIETĘ i witaminy choroba bardzo szybko wracała. Lekarz medycyny K. S. McCully odkrył, że w organizmach chorych na serce może być o

80% mniej witamin, a w szczególności B6 (szukaj Drożdżyca).

Laureat Nobla dr Linus Pauling uważał, że witamina C jest niezbędna do prawidłowej syntezy kolagenu, jednego ze składników ścianek naczyń krwionośnych. Wraz z lekarzem dr Rath wykazali, że przyjmowanie witaminy C odwraca do jakiegoś stopnia miażdżycę.


Inne badania wykazały, że aby to było możliwe dawka wit. C musi kilkakrotnie przewyższać tą rekomendowaną przez amerykańską agencję rządową. Natomiast wypalenie jednego papierosa niszczy olbrzymie ilości witaminy C w naszym organizmie. Ciekawe byłyby wyniki statystycznych badań na temat udziału procentowego palaczy w zawałach serca,  chorych na artretyzm (i pochodne), oraz osobników z grupą krwi 0. Na szczególne

omówienie zasługuje również niedoczynność tarczycy. Dzięki statystycznym danym lekarza medycyny Dr Barnes'a opublikowanych w książce Hypothyroidism, The Unsuspected Illnes możemy przeczytać, że na podstawie jego 1.569 leczonych pacjentów, tylko 4 zmarło na zawał, natomiast według uznanych naukowo badań znanych jako Framingham Heart Study powinno mu umrzeć 72.

ZAPAMIĘTAJ i smaruj się jodyną!

W tym momencie możemy przejść do kolejnego najważniejszego czynnika powodującego zawały jakim jest ZLEPIANIE się KRWINEK, powodujące tak zwane skrzepy, w jakimś stopniu związane z niedoczynnością tarczycy. To odkrycie było możliwe dzięki zastosowaniu elektronicznych przystawek do mikroskopów pozwalających obserwować żywą krew w powiększeniu 40 tys. razy. Nazwano to darkfield microscopy. Poruszające się krwinki można obserwować na monitorze telewizora. Jeżeli krwinki niemrawo się

poruszają i łączą w łańcuchy, to oznacza że w jakimś momencie mogą spowodować powstanie większego skrzepu, który może utknąć w którymś z przewężonych naczyń krwionośnych i spowodować zatamowanie krwi do serca lub mózgu powodując zawał lub wylew.


Niedoczynność tarczycy powiązana ze zmianami miażdżycowymi może objawiać się zimnymi stopami i/lub dłońmi. Jest to najlepszy znak, że krew bardzo słabo krąży i nie dostarcza tlenu i niezbędnych substancji do najdalszych części twojego organizmu. Jeżeli masz tego typu dolegliwości to zagrożenie zawałem lub wylewem wzrasta u Ciebie WIELOKROTNIE.

Stany zapalne powodowane wirusami, bakteriami lub niewłaściwą pracą

systemu immunologicznego również mogą być przyczyną schorzeń serca i zawałów. Głupie zaziębienie lub grypa może też niestety być przyczyną poważnych chorób serca i zawału.

Wskazane jest zapoznanie się z uwagami na temat MIAŻDŻYCY i ŻYLAKÓW. Poważnym wprowadzeniem w błąd jest wmawianie Ci szkodliwości cholesterolu, ponieważ jest on głównym składnikiem twojego mózgu. Twoja wątroba produkuje w ciągu doby ilość cholesterolu odpowiadającą jego zawartości w dziesięciu jajkach. Eskimosi spożywający go

w olbrzymich ilościach nie mają zawałów serca. Francuzi też jedzą dużo tłuszczu, ale są to tłuszcze nienasycone, tak jak w przypadku Eskimosów. Problem zaczyna się przy spożywaniu utlenionych toksycznych tłuszczy. Wszystkie te problemy zaczęły się na taką skalę z rozwojem chemii i wprowadzeniem margaryny, roślinnego masła, olejów roślinnych, oraz zupełnie nieprzyswajalnego oleju bawełnianego do smażenia potraw i fast

food. Utlenianie tłuszczy powoduje również chlor i fluor tak masowo dodawane do pitnej wody. Dodatkowo ' chlor niszczy ścianki naczyń krwionośnych a fluor (w paście do zębów i wodzie) osłabia funkcjonowanie tarczycy. Przeprowadzone w Finlandii badania doprowadziły do zaskakującego odkrycia, że osoby przyjmujące leki na obniżenie

cholesterolu umierały na zawał lub wylew prawie dwukrotnie częściej od tych, którzy nie korzystali z takiego dobrodziejstwa! (JAMA wrzesień 1991).

W 1969 roku w JAMA ukazał się artykuł lekarza McCully (patrz Cholesterol), w którym ogłosił wyniki swoich badań udowadniające, że osoby z podwyższonym poziomem homocysteiny mają częściej zawały. Okazało się, że osoby mające BRAKI witamin B6, B12, C, E, A i kwasu foliowego nie były w stanie wytwarzać odpowiednich enzymów do trawienia czerwonego mięsa, mleka i jego przetworów. Doprowadzało to do niewłaściwej gospodarki tłuszczowej i produkowania przez organizm szkodliwej

homocysteiny zamiast zdrowych tłuszczów. Czyli teoria za dużo i/lub za mało została NAUKOWO potwierdzona.

Za to epokowe odkrycie McCułly został pozbawiony pracy na Uniwersytecie

Harwardzkim. W ten sposób mafia rozprawia się z nieprawomyślnymi, którzy przeszkadzają w robieniu pieniędzy. Zaczęte przez niego badania były kontynuowane w wielu krajach i w całej rozciągłości potwierdziły odkrycie. Gdyby firmy farmaceutyczne były w stanie opatentować witaminy, to zdaniem wielu lekarzy na pewno byłoby o tej nieznanej przyczynie bardzo głośno, bo byłyby z tego olbrzymie pieniądze. Natomiast na razie ograniczają się do masowej produkcji syntetycznych witamin, które jako substancje sztuczne z jednej strony mogą w niewielkim stopniu pomagać naszemu organizmowi, a z drugiej strony go niszczą.


Kilkanaście lat temu została odkryta nowa chelation theraphy (terapia chelacyjna), oparta na wpuszczaniu w krwioobieg nietoksycznej substancji rozpuszczającej depozyty wapnia na ściankach naczyń krwionośnych, którą organizm po jakimś czasie wydala z moczem. Pomysł został zaczerpnięty z doświadczeń U.S. Navy, która używała ten środek do usuwania ołowiu z organizmów zatrutych nim marynarzy, oraz do usuwania depozytów

wapnia na rurach i kotłach parowych. Najnowsze duńskie badania wykazały, że po tej terapii około 90% chorych już nie potrzebowało poddawać się operacji wszczepiania by-pasów.


Amerykańskie władze medyczne nie kwapią się do zalegalizowania tej

oszczędnej terapii. Monopol medyczny wspólnie z firmami farmaceutycznymi i siedzącymi u nich w kieszeni urzędnikami nie zamierza zrezygnować z czerpania olbrzymich dochodów. Powiedzcie sobie, czyje interesy reprezentują ludzie zasiadający w sejmie i uchwalający kontrowersyjne ustawy? O co tu chodzi?


Istnieje jeszcze odmiana doustna terapii chełacyjnej polegająca na przyjmowaniu dużych ilości witamin i niewielkiej ilości środka do czyszczenia kotłów. Działa podobno wolniej ale taniej i zdrowiej.


Wypadałoby napisać jeszcze jakieś podsumowanie.


Anglicy nazywają to hart to hart talk, czyli od serca Ci powiem, że jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji o sprawdzeniu ryzyka zawału, to zaproponuję Ci umieszczenie niewidzialnej kamery w przynajmniej trzech różnych rodzinach opiekujących się sparaliżowanym człowiekiem po zawale lub wylewie. Przeglądaj ten filmowy materiał wiele razy i wczuj się w sytuację tego sparaliżowanego, a potem? A potem podejmij decyzję czy chcesz ryzykować znalezienie się w podobnej sytuacji. Masz do wyboru sprawdzanie stanu zdrowia i zapobieganie, lub przeżyj to jeszcze raz, ale już ze sobą w roli głównej. Innym wyjściem jest modlenie się codziennie do Boga o gwałtowną i szybką śmierć w przypadku zawału (może wysłucha jak akurat będzie w niebie, a nie na wakacjach). W USA w 1994 roku przeprowadzono około 500,000 operacji by-pasów średnio za

44,000$/każda i ponad 400,000 angioplastyk po 21,000$/każda.

Razem ze wszystkimi dodatkowymi kosztami dało to ponad 30 miliardów dolarów. To jest dopiero biznesik.

UWAGA NIEBEZPICZEŃSTWO! W USA przeprowadza się badania pomiarów krwi w sercu poprzez wpuszczanie sondy przez szyjną tętnicę, które u co najmniej 5% badanych jest powodem ich natychmiastowej śmierci. Badania takie wykonuje się nadal, mimo że JAMA (Journal of the American Medical Association) oficjalnie opublikował takie dane.


NATURALNE zapobieganie i leczenie sprowadzają się do oczyszczenia i regeneracji organizmu, przyjmowania proteinowego wapnia, zmiany życiowych postaw (redukcja stresu), smarowania jodyną zmiany diety i przyzwyczajeń żywieniowych, spożywanie wielu dodatków żywieniowych, oraz stworzenia nawyku powolnego jedzenia. Naturalne terapie

corocznie zapobiegają setkom tysięcy zgonów i niepotrzebnych operacji. Ten trend stale rośnie wraz z coraz większym przepływem informacji, oraz uświadamianiem społeczeństwa. Jeżeli ta książka trafiła do ciebie, to nie traktuj jej jako próby nawrócenia Cię na nową kocią wiarę. Jest to zbiór informacji, które znajdziesz w innych źródłach, natomiast komentarz może jedynie pomóc w zrozumieniu mechanizmów.


Fragment książki „ Zdrowie i Uroda” Sławomir Nowakowski

Wątek: Serce/Niedomykalność zastawki dwudzielnej 

Mogą być konflikty typu:
-mój ojciec wyrzuca mnie z domu, ale wracam dzięki mojej matce, dzięki miłości matki
-odnajduję miłość ojca za pośrednictwem matki

np. ojciec wyrzucił dziecko z domu, ale mama ściągnęła je z powrotem

Zwężenie:
-ojciec próbuje mnie zatrzymywać, ale ja chcę być wolny
Aloe Vera Sivera- specjalista w zakresie naczyń
Polecany
choroby układu krążenia
choroby skóry
detoksykacjakrążenie zawiera dużo krzemu z pokrzywy
ProBalance LR -równowagę kwasowo-zasadowąTo suplement diety, który wspiera równowagę zasadowo-kwasową organizmu niezbędną dla zdrowia. ProBalance LR dostarcza Twojemu organizmowi cennych minerałów zasadowych dla wewnętrznej równowagi.Zrównoważony stosunek kwasów do zasad w organizmie jest niezbędny dla naszego zdrowia. 
MIND MASTER LR -Mistrz myśleniaJak zachowujemy się najczęściej w sytuacjach stresowych? Szybko coś „przegryzamy „i przez resztę dnia utrzymuje nas na chodzie kawa,papierosy , słodycze …Na kolację coś szybkiego i krótki sen. To jeszcze bardziej zwiększa stres oksydacyjny! Tymczasem podczas stresu potrzebujemy przede wszystkim witamin i minerałów i pierwiastków śladowych . Tylko dzięki nim organizm jest w stanie bronić się przed negatywnymi czynnikami i produkować niezbędną nową energię 
Bogaty w Omegę 3 , Q 10 oraz inne składniki sprzyjające regeneracji układu sercowo naczyniowego.
Super Omega 3 Activ

Skład: olej rybi (41%), żelatyna, olej z wiesiołka (13%), włókna jęczmienne, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), olej z nasion palmowych, barwnik (tlenek żelaza...
Vita Aktiv

Bogate źródło witamin - witamina E, niacyna, d-pantotenian wapnia, witamina B12, biotyna, witamina D3, witamina B6, witamina B1, witamina B2, kwas foliowy
 
Spektrum Zdrowia - Q10 i Omega3 1/2
Medycyna Komórkowa. Choroba sercowo-naczyniowa 
Na początku lat 70. zaobserwowano, że wśród Eskimosów mieszkających na Grenlandii częstość występowania choroby niedokrwiennej serca jest znikomo mała, pomimo powszechnie występującej w tej populacji nadwagi i nadmiernego spożycia tłuszczów.
Kreator www - przetestuj za darmo