CHOROBY POCHODZĄCE OD PASOŻYTÓW

Pasożyty są wewnątrz nas (część 1/3)Co jak co, ale na posiadanie pasożytów Cię nie namówię,prawda?

Wstajesz rano, mówisz dzień dobry,a tu nikt się nie odzywa,czyli nie masz pasożytów, koniec,kropka, prawda?

Niestety,mój kochany. Pasożyty nie są takie głupie. One wiedzą, że jak się dowiesz, że je masz,to będziesz chciał się ich pozbyć i dlatego się maskują.To tak samo jak na wojnie, kto się lepiej maskuje ten zabija wroga. Na wojnie z pasożytami jest trochę inaczej. One nie chcą Cię zabić, bo same by zginęły, one chcą też długo żyć i w tym czasie naprodukować setki tysięcy jaj,żeby ich gatunek nie zginął, tak jak Ty chcesz mieć swoje pociechy. Dlatego bardzo trudno je odkryć.Na dokładkę musisz wiedzieć, że naukowa medycyna nie ma właściwie żadnych dobrych leków na pasożyty i między innymi z tego powodu nie jest zainteresowana znajdowaniem pasożytów.Od strony finansowej lepiej się jej opłaca, żeby Cię w nieskończoność leczyć, zamiast próbować zlokalizować te pasożyty i je usunąć, bez względu na to, czy Ci się to podoba, czy nie! Nie wierzysz? Ja też nie wierzyłem, ale teraz wiem to z własnego doświadczenia i za dużo mam praktyki.


Chcemy czy nie, pasożyty są nieodłączną częścią naszego świata.


Mamy ich miliony na skórze (pierwotniaki), w jelitach, krwi i innych partiach organizmu. Mikroskopijne wirusy mogą Ci w tej chwili (podczas czytania) niszczyć twoje komórki.

Wirusy są tak małe, że spokojnie mogą się w twoich komórkach zagnieżdżać. Są złe pasożyty i dobre. Te ostatnie w zdrowych jelitach w większości przypadków nam nie przeszkadzają, a nawet są przez organizm zatrudniane i pracują na naszą korzyść.

Problem zaczyna się dopiero w przypadku podrażnienia jelit. Wtedy sytuacja sprzyja przemianie tych bakterii w postać złośliwą i mogą one powodować chorobę wrzodową.

Czasami w prasie pojawiają się tytuły Epidemia pasożytów albo informacje, że około 10% społeczeństwa hoduje w swoich organizmach pasożyta giarardia lamblia.

Rodzinna Encyklopedia Zdrowia donosi o zarażeniu tęgoryjcem u około 25% ludności świata(samym tęgoryjcem, a co z RESZTĄ?).

Pasożyty w Polsce nazywane są powszechnie robakami i najinteligentniejsza część społeczeństwa ma na nie wypróbowany sposób stwierdzając,że kto pije i pali, ten nie ma robali. Wpadłem w doskonały humor po takiej wypowiedzi magistra farmacji. Prawie każdy uczył się w szkole o tasiemcach i owsikach. Mało znany jest natomiast fakt, że organizm ludzki może być domem i żywicielem dla ponad 300 różnych pasożytów!

Oto wypowiedzi niektórych lekarzy i naukowców.

DrRoss Anderson - najmniej zdiagnozowanym aspektem są pasożyty,stwierdzenie oparte na 20 latach praktyki.

AnnLouise Gittlemann -I Ty możesz być ofiarą epidemii pasożytów,która ogarnęła Amerykę,autorka książki pod tytułem „Zgadnij, kto przyszedł na obiad". Według ostatnich badań, szacuje się, że około 85% dorosłych w Płn. Ameryce jest zarażonych co najmniej jednym pasożytem.

DrZoltan Rona- Zjawisko epidemii pasożytów w Ameryce narasta w zawrotnym tempie.

DrFrank Nova- dyrektor Laboratory for ParasiticDiseases z Narodowego Instytutu Zdrowia USA. W wymiarze liczbowym, w USA występuje więcej zakażeń pasożytami niż w Afryce (między innymi z powodu braku błonnika w diecie Amerykanów).

BurtonGoldberg - „AlternativeMedicine" - trzech z pięciu Amerykanów będzie zarażonych pasożytami.


Ogólnie rzecz biorąc temat ten jest wstydliwy, a przez medycynę traktowany bardzo marginalnie, ponieważ badaniami laboratoryjnymi należałoby objąć praktycznie wszystkich od małego do dużego. Ich wyniki byłyby i tak zupełnie NIEMIARODAJNE z tej prostej przyczyny, że zbyt wiele czynników NIE doprowadza do znalezienia JAJ pasożytów w

badanym stolcu, nie mówiąc już o samych pasożytach. NAJWAŻNIEJSZY jest jednak fakt, że w większości przypadków współczesna naukowa farmacja nie ma skutecznych chemicznych lekarstw na większość pasożytów, a te które ma do dyspozycji, są tak toksyczne,że przy okazji mogą ciężko uszkodzić zdrowie pacjenta. Rewelacja. Więc lekarze wolą nie ruszać tematu, bo śmierdzi i można sobie ręce pobrudzić. Poza tym, nie o wyleczenie przecież chodzi, prawda?(to stwierdzenie nie obejmuje wszystkich lekarzy i wszystkich przypadków).

Powiedz mi, czy twój lekarz posyłał Cię ostatnio na badania w

celu wykrycia pasożytów? Kogoś z rodziny, przyjaciół?

W końcu są te pasożyty i ta epidemia, czy jej nie ma? Czy w tych poważnych encyklopediach i książkach piszą bzdury, żeby Ci robić wodę z mózgu?

To dziwne, bo jak idziemy ze zwierzakiem do weterynarza,a ten nie jest w stanie dogadać się ze zwierzakiem i odkryć choroby, to z reguły pierwszą rzeczą którą każe zrobić jest odrobaczenie.

Czy to oznacza, że weterynarze mają więcej oleju w głowie od swoich kolegów po fachu leczących ludzi?Chyba nie. Być może jest to trochę inny rodzaj biznesu, jeszcze niezbyt mocno penetrowany przez mafię. Kiedy się ogląda zdjęcia bardzo długich czasami pasożytów,przychodzi pytanie: Jak to

możliwe posiadać taka bestię i nic o tym nie wiedzieć? Wbrew pozorom pasożyty nie są takie głupie, jak się niektórym popalającym inteligentom wydaje. One posiadają, prawdziwą INTELIGENCJĘ i nie zajmują się wzniosłą paplaniną, ale starają się MASKOWAĆ,aby jak najdłużej przebywać w naszym organizmie i wydać jak najwięcej POTOMSTWA.Dlatego mamy symptomy wielu chorób, które są powodowane CELOWYMI działaniami ukrywających się w ten sposób pasożytów. Możemy więc mówić o dwóch rodzajach inteligencji. Inteligencja PIERWOTNA nastawiona na przeżycie nawet w skrajnych warunkach i inteligencja TWÓRCZA, która pozwala ludziom budować wspaniale urządzenia oraz zabijać samych siebie paleniem, piciem, narkotykami i podejmowaniem bardzo ryzykownych sztuczek dla osiągnięcia sławy. Zwierzęta nie stać na takie fanaberie. żeby Ci umilić wieczór, przytoczę typowe SYMPTOMY występowania PASOŻYTÓW u ludzi, które mogą pojawiać się pojedynczo lub grupami:

nadmierne tycie, otyłość w niektórych przypadkach,

nadmierny głód, apetyt na potrawy kwaśne słodkie, lub brak apetytu,

utrata wagi,

nieświeży oddech,

niesmak w ustach,

zaparcia,

biegunki,

nerwowość,

zaburzenia snu pojawiające się często między2 a 3 nad ranem

ślinienie się w czasie snu,

zgrzytanie zębami w czasie snu,

chroniczne zmęczenie, ogólne osłabienie, bladość,

częste przeziębienia i inne infekcje, dysfunkcja immunologiczna,

migreny,

sińce pod oczami,

zawroty głowy,

gazy i wzdęcia, najczęściej wywoływane przez drożdże,najpopularniejszego pasożyta,ulubieńca osób, które brały antybiotyki i smakoszy słodyczy oraz ciast,

syndrom podrażnionego jelita,pasożyty mogą podrażnić ściankę i tym samym spowodować stan zapalny jelita,

pogorszyć przyswajalność tłuszczy,co może się objawiać nadmiarem tłuszczu w stolcu,

•bóle stawów i mięśni,

pasożyty potrafią uszkadzać tkankę, wywoływać reakcję obronną formować torbiele, w których zamieszkują w różnych miejscach organizmu, między innymi w stawach i

mięśniach,co może objawiać się bólami często kojarzonymi z bólami artretycznymi.


Powyższe symptomy występują również w innych,niezwiązanych z pasożytami chorobach, co powoduje, że wielu ludzi jest latami bezskutecznie leczonych.


Infekcje pasożytami mogą być również jedną z przyczyn lub towarzyszyć:

anemii,

alergiom,

problemom skórnym,

trądzikowi,

ziarniakom,

astmie,

epilepsji,

cukrzycy,

RAKOWI.


Jeżeli chorujesz na którąś z wymienionych powyżej chorób lub trapią Cię w/w symptomy, to powinieneś się POWAŻNIE zastanowić nad odpowiednią kuracją ziołową,zachęcającą

pasożyty do opuszczenia twojego organizmu.


Kanadyjka,biolog, dr Hulda Clark stwierdza w swojej książce Kuracja życia,że rak i wiele innych chorób jest wywoływany przez pasożyta- przywrę, fasciolopsisbuskii. Ta przywra pod wpływem specyficznych toksyn znajdujących się w twoim organizmie może kolonizowaćżne organy(mózg,wątrobę, trzustkę) powodując ich uszkadzanie. H. Clark odkryła,że żywe istoty wytwarzają w naszym organizmie drgania rezonansowe

(elektro-magnetyczne)dużych częstotliwości.Wykonując przeróżne próby wpadła na pomysł poddania pasożytów w jej

organizmie na działanie drgań o tej samej częstotliwości,

ale wytwarzanych przez jej generator. Po kilku minutach próbowała kilkakrotnie sprawdzić czy powtórnie odbierze drgania rezonansowe powodowane przez pasożyty znajdujące się w jej organizmie, ale bez rezultatu. W ten sposób dokonało się nowe odkrycie w dziedzinie unieszkodliwiania pasożytów, poprzez poddawanie ich rezonansowi drgań elektro-magnetycznycho bardzo wysokich częstotliwościach.Elektronika dała nam dzisiaj szereg nowych komputerowych metod diagnozowania i leczenia, takich jak Vega,Bicom, Oberon, Tomograf, Zapper. Wyglądana to że metoda unieszkodliwiania pasożytów przy pomocy Zappera opartego na generatorze drgań rezonansowych zdała egzamin w praktyce.

Pierwsze zappery powstały w 1993 i widziałem je już w Polsce. Konkurencja sprawia, że stają się coraz tańsze  i niedługo będę w stanie powiadomić Cię o rezultatach ich stosowania.

Książka zawiera bardzo dużo ważnych informacji i porad, dlatego warto żebyś ją przeczytał.

Bez względu na różne opinie, możemy z całą pewnością przyjąć, że pasożyty w taki czy inny sposób mogą być jedną z przyczyn powstawania raka i to sugeruje coraz więcej lekarzy.

Podobno żyją tacy, co pamiętają czasy, kiedy wiosenne i jesienne odrobaczanie ziołami było coroczną praktyką.Niektórzy jeszcze pamiętają,że spali na siennikach ze słomy, a w nocy świecili oczami, bo nie było elektryczności.

Mięsko i rybki są najbogatszymi źródłami pasożytów,w czym przodują sushi,chińskie dania i wieprzowinka. Z WIEKIEM szanse na hodowanie pasożytów gwałtownie rosną i należy przyjąć, że prawie WSZYSCY ludzie po trzydziestce nieżalenie od ich statusu

społecznego,wykształcenia i ilorazu inteligencji są nosicielami całej gamy różnych PASOŻYTÓW.

Niepozostaje nic innego jak cierpieć lub powrócić do ziołowego okresowego oczyszczania z pasożytów albo chodzić po lekarzach, którzy na podstawie symptomów będą szukali nieistniejącej choroby i co gorsza próbowali ją leczyć.


PODSUMUJMY.

Najważniejszą dla Ciebie informacją jest fakt, że pasożyty:

RABUJĄ twój organizm z POŻYWIENIA,

niszczą i uszkadzają tkanki, komórki,

wydzielają toksyczne substancje drażniące,

osłabiają twój system IMMUNOLOGICZNY,

wywołują SYMPTOMY sugerujące nieistniejące choroby, co

powoduje przyjmowanie niepotrzebnych leków wraz z ich ubocznymi działaniami,

powodują wiele różnych chorób z RAKIEM włącznie.


Pasożyty kojarzą się nam z tasiemcem i glistami, o których uczono nas w szkole. Te dwa pasożyty są tylko malutką kroplą w oceanie pasożytów, który nas otacza. Najlepiej to wytłumaczy Ci książka pod tytułem Parasite Rex, która opisuje prawdziwe

cuda,których dokonują pasożyty,żeby się dostać do organizmu gospodarza, aby potem złożyć jaja, oraz jakich chwytów używają dorosłe osobniki, żeby spotkać się na seksualnej randce. Niektóre z pasożytów są tak małe, że potrafią zagnieździć się w Twojej komórce krwi i tak nią manipulują, żeby twój system immunologiczny jej wraz z nim nie zniszczył. Encyklopedia dostarcza danych, mówiących że co najmniej 5% ludności Polski

jest NOSICIELAMI pasożyta Giardia lambdia i donosi, że tylko u 10% nosicieli MOGĄ występować niektóre z następujących objawów chorobowych: brak łaknienia, wzdęcia, wymioty, bóle brzucha i/lub głowy, nudności,nawracające biegunki,

zmęczenie,roztargnienie, kłopoty ze spaniem i/lub uczulenia.

Ja,tak jak Ty, bardzo kocham Polskę,ale nasi fachowcy nas na pewno OKŁAMUJĄ.

Dlaczego? Bo dużo bardziej sterylne USA raportuje, że w ich przedszkolach zarażonych jest od 21% do 44% dzieci, natomiast Kanada przyznaje się do 19% dla dzieci i 14% dla personelu. Natomiast badania w przychodniach dentystycznych w Ameryce, które są znane jako zarażalnie pasożytami, wykazały 38% zarażonych pacjentów Giardia i/lub dientamoebą.

Pasożyty nagminnie się odkrywa u ludzi przewlekle chorych i w zależności od miejsca jest to od 20% do 70% zarażonych.Czyż nie jest to REWELACJA?

Znanych i opisywanych jest wiele przypadków, w których kilka lub kilkanaście kolejnych testów laboratoryjnych nie ujawnił o obecności girardii w stolcu, aż dopiero skrobana endoskopowa cytologia wykazywała pasożyta(endoscopic brush cytology).

Wbrew powszechnemu mniemaniu, że pasożyty występują tylko w naszych jelitach, można je znaleźć wszędzie,w płucach, wątrobie,mięśniach, stawach, mózgu,we krwi, skórze, gdziekolwiek. Larwy tasiemca rozwijają się w mięśniach, następnie dostają się poprzez inne organy do jelit i wyrządzają ogromne szkody, gdy atakują serce, oczy czy mózg.

DrT.J. Brooks w książce zatytułowanej Podstawy medycznej parazytologii stwierdził,że niektóre odmiany tasiemca tak przystosowały się do życia w organizmie człowieka, iż jego

żywiciel może nie odczuwać żadnych symptomów jego obecności.

Czy znacie najsławniejszego tasiemca?

Gdyby ten tasiemiec potrafił śpiewać,to Maria Callas mogłaby

śpiewać na dwa głosy. Na dokładkę zbój miał kilkanaście metrów długości i nic sobie nie robił z braw publiczności.

Większość z pasożytów zagnieżdża się w jelicie grubym, gdzie ma doskonałe miejsce w nagromadzonej na ściankach jelit kałowej masie, którą można porównać do złogów cholesterolu w żyłach. Pasożyty z przyjemnością wyjadają najlepsze kęsy z naszego pożywienia,co najlepiej widać pogorszym samopoczuciu ludzi, którzy odstawili na pewien czas witaminy i inne suplementy. Te informacje są po to, żebyś był świadomy zagrożenia.

Ryzyko infekcji jest większe niż przypuszczałeś i jeżeli stwierdzisz niepokojące objawy, to przynajmniej będziesz miał wiedzę o drogach wyjścia z tej sytuacji. Osobiście sądzę,że

dobre jest okresowe profilaktyczne oczyszczanie organizmu z pasożytów,bez względu na to czy badania je stwierdzają, czy nie (wychodzi taniej). Fragment książki „ Zdrowie i Uroda” Sławomir Nowakowski

Od problemów jelitowych do zapalenia stawów

Choć może to wydawać się nieprawdopodobne, wiele przypadków reumatoidalnego zapalenia stawów i kości można wyleczyć przez oczyszczenie organizmu z niepożądanych mieszkańców jelit. Opowiada o tym Cate Montana.
To nie jest nowy pomysł. Już na początku XX wieku lekarze i badacze dostrzegali związek pomiędzy problemami z florą jelitowąa zapaleniem stawów i innymi schorzeniami reumatycznymi.
"Zapalenie stawów jest częstym powikłaniem niektórych chorób tropikalnych... [takich jak] czerwonka bakteryjna i infekcje grzybicze" - oto stwierdzenie dr Julii Morgan i dr Bernarda Comroe z ich artykułu pt. Krótki przegląd przypadków zapalenia stawów i schorzeń pokrewnych w chorobach tropikalnych, który ukazał się w Annals of Internal Medicine w roku 1946.
W roku 1975, na IX Międzynarodowym Kongresie Chemioterapii w Londynie, nieżyjący już mikrobiolog, dr Roger Wyburn-Mason, zdetonował medyczną bombę, ogłaszając swe odkrycie, iż to pierwotniaki - jeden lub więcej gatunków Naegleria - są przyczyną chorób reumatycznych.
Odkryć przedstawionych przez tego badacza z Mayo Clinic i wykladowcę z Yale nigdy nie zweryfikowano, ale wieść niesie, że opracowany przez niego program dietetyczny dla reumatoidalnego zapalenia stawów, stosowany przez takich lekarzy jak dr Jack M. Blount i dr Gus J. Prosch Jr z Arthritis Trust of America, złagodził lub wyleczył to schorzenie u wielu tysięcy osób.
W latach 90-tych ubiegłego wieku związki pomiędzy florą jelitową a całym szeregiem chorób autoimmunologicznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń układowy, cukrzyca typu 1, choroba Crohna i nieswoiste zapalenie jelit (IBD), stały się nie tylko powszechnie uznanym, lecz i bardzo obiecującym tematem badań.
Coraz częściej przeczytać można było artykuły o tej tematyce, jak np. Wczesne zapalenie wielostawowe jako pierwszy objaw infekcji jelitowej Strongyloides stercoralis, opublikowany w roku 2003 przez Brytyjskie Towarzystwo Reumatologiczne.
Jednakże związek pomiędzy zapaleniem stawów a pasożytami został spopularyzowany dopiero w roku 2013, gdy dr Frank Lipman, nowojorski lekarz, z którego porad regularnie korzystają tacy celebryci jak Arianna Huffington, Gwyneth Paltrow i Donna Karan, zyskał jeszcze większy rozgłos, opisując przypadek swego pacjenta, Seamusa Mullena, znanego restauratora z Nowego Jorku, w artykułach opublikowanych m.in. w Men's Journal,The New York Times i The Telegraph.
Mullen, u którego w roku 2007 zdiagnozowano reumatoidalne zapalenie stawów, trafił do gabinetu dr Lipmana jako zmęczony, otyły człowiek, cierpiący na przewlekłe bóle.
Lipman rozpoczął od leczenia jego schorzeń autoimmunologicznych, a gdy stwierdził, że pacjent cierpi również na infekcje pasożytnicze, podjął działania mające na celu leczenie i stabilizację jego mikrobiomu - ogólnej populacji mikroorganizmów - za pomocą diety, środków farmakologicznych, a następnie ziół.
- Przez te wszystkie lata spotkałem setki pacjentów, cierpiących na układowe zapalenie stawów, którzy dobrze zareagowali na terapię - mówi Lipman. - Zależnie od przypadku, wyleczenie może potrwać nawet wiele miesięcy. Na przykład, u Seamusa Mullena trwało to co najmniej pół roku. Jeżeli jednak choroba nie jest ciężka i wykryto ją we wczesnym stadium, już po miesiącu pacjenci odczuwają wyraźną poprawę.
Dr Lipman, który łączy medycynę zachodnią z terapiami alternatywnymi i kładzie duży nacisk na zdrową dietę, eliminując wszelkie produkty przetworzone oraz cukry, twierdzi, że dysbioza, czyli patologicznie zmieniony mikrobiom, może być przyczyną układowych stanów zapalnych, a nawet schorzeń autoimmunologicznych.
Poprawa mikrobiomu i uzyskanie lepszej równowagi może wymagać zwalczenia pasożytów, "złych" bakterii lub drożdżaków, a nierzadko - wszystkich trzech grup naraz.
Według Lipmana dysbioza, czyli patologicznie zmieniony mikrobiom, może być przyczyną układowych stanów zapalnych, a nawet schorzeń autoimmunologicznych
- Zawsze zaczynam od diety - mówi Lipman. - Usuwam produkty prozapalne, ciężkostrawne lub mogące wywoływać stany zapalne. Następnie dodaję probiotykii składniki odżywcze, wspomagające gojenie wyściółki jelit.
Niestety, na tym etapie możemy tylko zgadywać, co powinniśmy zastosować, by zabić patogeny, brak jest bowiem dokładnych testów, określających, które konkretnie organizmy są przyczyną problemu.
Dlatego zawsze zaczynam od ziołowych środków przeciwbakteryjnych, a jeśli okazują się nieskuteczne, przechodzę do leków przeciwpasożytniczych, przeciwgrzybiczych lub antybiotyków."
Pacjenci tacy jak Mullen są dziś żywym dowodem, że takie podejście do leczenia reumatoidalnegozapalenia stawów - to samo podejście, które rekomendował Wyburn-Mason w latach 70-tych - jest wysoce skuteczne.Lipman dodaje z radością, że we krwi Mullena nie ma obecnie markerów reumatoidalnego zapalenia stawów - jego stawy są zdrowe, a sam pacjent nie odczuwa bólu i miewa się doskonale.
Stop pasożytom

Istnieje tyle możliwości zarażenia pasożytami, że człowiek nie jest w stanie uniknąć kontaktu z nimi. Ale nie wszyscy chorują. Ponieważ niektórzy mają silny, czujny system odpornościowy. Bardzo ważna jest higiena, bezpiecznie jest używanie ręczników papierowych, mydeł w płynach, dbanie o higienę.

Niewłaściwa dieta przyczynia się do zakwaszenia organizmu i taki zakwaszony organizm łatwiej podatny jest na różnego rodzaju zakażenia, infekcje.
Organizm zakwaszony staje się gościnny dla pasożytów, jest podany na infekcje. Osoby lubiące słodycze, jedzące w nadmiarze mięso karmią pasożyty, które uwielbiają taki rodzaj pokarmu.

Osoby mające sprawny system immunologiczny mogą czuć się bezpieczne.
Suplementy diety są jedną z form walki z pasożytami. Jeżeli brakuje nam witamin i minerałów nasz system nie może pracować odpowiednio. Przy niedoborach, które są przewlekłe spada odporność organizmu. Co powoduje, że nasz organizm nie radzi sobie z rożnymi infekcjami.

„Ruch to zdrowie”, wtedy kiedy się ruszamy organizm ma o wiele sprawniejsze krążenie krwi, limfy, chłonki, proces oczyszczania organizmu jest o wiele sprawniejszy.

Sen jest niezwykle ważny dla właściwej funkcji układu immunologicznego. W pierwszej fazie po zaśnięciu 3-3,5 h następuje detoksykacja, oczyszczanie organizmu. Szczyt oczyszczania 23, 3 w nocy. 1 w nocy – detoksykacja na poziomie wątroby. Ten kto chodzi spać bardzo późno zmniejsza fizjologiczne możliwości samooczyszczenia organizmu. Osoby, które nieregularnie śpią, przewlekłe zaburzenia snu, płytki sen, za krótki sen, niewłaściwa pora snu osłabia układ immunologiczny.

Należy jeść zawsze porządne śniadanie, nie być głodnym w ciągu dnia, unikać stresów, jeść zgodnie z grupą krwi, unikać fast foodów i żywności przetworzonej.
Trzeba wszystko robić, żeby organizm nie był gościnny dla organizmu.......

Wicej informacji - link....,,,
 

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo