Ciekawe filmy -Czym jesteśmy truci

Czym jesteśmy truci - truciciele 1/3

Mleko ukryta trucizna cz 1 komentarze
Z akcją picia mleka jest dokładnie tak samo jak z fluorem, który ponoć chroni zęby przed próchnicą, a tak naprawdę nigdzie nie zostało to udowodnione (mimo iż wmawiano nam, że fluoryzacja w szkole pomoże zachować zęby w zdrowiu). Poza tym fluor jest trucizną, odpadem przemysłowym przy produkcji aluminium, które notabene obecne w każdym antyperspirancie również jest mega trucizną dla naszego organizmu przyczyniającą się do rozwoju nowotworów piersi i węzłów chłonnych.


Sztuczne witaminy szkodzą.mp4

Co tak naprawdę spożywamy?

Glutaminian sodu, probiotyki, emulgator.


Czym jesteśmy truci - truciciele 2/3

Mleko ukryta trucizna cz 2

produkty zawierajce aspartam

Aspartam zabił moją żonę PL

Dla tych, ktorzy sa sceptyczni i mowia, ze to bzdury - zastanowcie sie sami, czy uwierzycie takiemu czlowiekowi jak ten, czy wielkiej korporacji, ktora dba tylko i wylacznie o swoje interesy, a was ma w dupie? czy moze po prostu wolicie sie oszukiwac, bo boicie sie zmienic cos w waszym zyciu? albo zaprzeczacie, bo spozywacie czesto te toksyczne produkty i nie chcecie uwierzyc, ze zle robicie?


Czym jesteśmy truci - truciciele 3/3

Reportaż dotyczący produktów spożywczych na polskim rynku.


Celownik - Ile chleba w chlebie?

Barwniki, emulgatory, konserwanty, ulepszacze. Kupowane w sklepach pieczywo coraz mniej przypomina prawdziwy chleb. Co piekarze do niego dodają? Okazuje się, że nikt tego nie bada. Coraz bardziej zasadne jest pytanie czy pieczywo, które jemy jest bezpieczne dla naszego zdrowia?


ASPARTAM ZABIJA!!!

najczęsciej jest opisany jako E951 substancja słodzonca lub źródło felynoalaniny to ostatnie to nie jejestem pewien co do pisowni...
substancje wchodzące w jego skład - kwas asparaginowy, fenyloalanina i alkohol metylowy


Dokument Chemiczny Spokój 1/6

Dokument bardzo dobrze wyjaśnia mechanizm działania substancji psychoaktywnych i pokazuje na konkretnych przykładach do jak tragicznych skutków może prowadzić ich zażywanie.

Psychiatra czy dealer narkotykowy? – Akcja Antypsychotropowa – Podaj dalej ku przestrodze!
Kreator www - przetestuj za darmo