Ciekawe filmy

Prawdziwa historia witaminy D. [PL]
Przeczytaj koniecznie - dowiedz się o tym, jak polskie fora pseudomedyczne bronią się przed rozprzestrzenianiem się informacji nt. witaminy D i szkodliwości filtrów ochronnych.

Pseudo leczenie Stwardnienia Rozsianego-FAKTY

Jorg Blech - "Wynajdywacze chorób: jak robi się z nas pacjentów

Co tak naprawdę spożywamy?

Glutaminian sodu, probiotyki, emulgator.


Korporacje i żywność PL 3_9

Film odkrywa tajemnice stojące za masową produkcją żywności. Twierdzi, że producenci umyślnie ukrywają przed konsumentami najważniejsze informacje dotyczące pochodzenia, składników i procesów produkcji.
Produkcja żywności w USA jest kontrolowana przez niewielką garstkę potężnych korporacji. Pod pretekstem maksymalizowania efektywności i wzrostu ekonomicznego, poświęcają oni zdrowie konsumentów, standardy higieny i warunki, w jakich pracują ludzie i hodowane są zwierzęta.
Ten dokument chce podkreślić rolę konsumentów, którzy mogą aktywnie promować podtrzymywanie produkcji przez kupowanie odpowiedniego jedzenia trzy razy dziennie.


David Bolinsky - Fantastyczna podroż do wnętrza komórki

David Bolinsky i jego zespól przedstawia oszałamiającą 3 minutową animacje, która pokazuje gwarny i ruchliwy świat wewnątrz komórki. "Dla tych którzy zasypiali w trakcie lekcji biologii, prezentacja Davida Bolinsky'ego na TED konferencji była rewelacją" - Wired News.
Aby rozwiązać wszelkie wątpliwości David Bolinsky jest ewolucjonistą i zagorzałym przeciwnikiem kreacjonistów i tzw. inteligentnego projektu.


Pseudo leczenie Stwardnienia Rozsianego-FAKTY

 Halina Ceglarska - rozmowa telefoniczna na temat stwardnienia rozsianego

DCA - lekarstwo na raka, którego obawiają się firmy farmaceutyczne? [PL]
Nowe zastosowanie DCA, czyli kwasu dichlorooctowego, a ściślej rzecz ujmując soli sodowej tego kwasu, odkrył w 2007 roku dr Evangelos Michelakis z Uniwersytetu Alberty w Kanadzie.
Obecna sytuacja: z pozytywnymi rezultatami, specyfik w dalszym ciągu jest testowany na ludziach pod kątem jego bezpieczeństwa i przydatności w leczeniu niektórych rodzajów nowotworów.

Nieszczepione dzieci są zdrowsze - teraz jest to oficjalnie potwierdzone!
Już podane dalej. Całe życie mnie zastanawia (a mam sporo lat) dlaczego traktują nas jak stado baranów,dlaczego ucza jak pracować i zabieraja pieniądze do końca naszych dnDlaczego człowiek niszczy człowieka,patrząc mu w oczy i uśmiechając się do niego ?Dlatego mówie o tym i mam wielki szacunek do ludzi którzy ,,otwierają,, ludziom oczy i starają sie obudzić śpiący lud.

Tabletki szczęścia 1z6

tak w skrócie to film jest chorym społeczeństwie zajadającym się lekami...


Nigdy, przenigdy się nie poddawaj! Inspirująca transformacja Artura! [PL]

Firmy farmaceutyczne nie są zainteresowane naszym powrotem do zdrowia [PL]

No tak, ale sami widzimy jak to wygląda. Wychodzi na to, ze powinniśmy sami zacząć się leczyć, najlepiej naturalnymi metodami (ziołolecznictwo itp., chociaż mi osobiście ziółka słabo pomagają).


AIDS - oszustwo naukowe
Fragment programu z telewizji greckiej. U pani Pani Marii Papagiannidou stwierdzono w 1985 roku HIV.
Przez długie lata zażywała AZT i wskutek tego miała silne objawy chorobowe. Sama się dziwi, że nie zmarła wskutek tych ciężkich dolegliwości. Jak przestała brać AZT objawy zaczęly ustępować...
Aby lepiej zrozumieć biologiczne zależności wyjaśniające procesy zwane „chorobą odwiedź nasz portal: www.germanska-nowa-medycyna.pl

Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012

Dr Rath - kartel farmaceutyczny 3/4 (Napisy PL)

I.G. Farben (Bayer, BASF, Hoechst), druga wojna światowa i Norymberski Trybunał Wojenny. Polskie napisy.


Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) - doc. Józef Kossecki

  Bayer-Wirus Hiv w leku firmy Bayer PL

Choroby na sprzedaż (lektor)

Jak ktoś powiedział -- koncerny farmaceutyczne dbają o to, byśmy umierali długo i szczęśliwie. Opinia wydaje się dość brutalna i sprzeczna z zadaniami stojącymi przed firmami produkującymi medykamenty. Czy rzeczywiście? Działalność firm farmaceutycznych jest bez wątpienia wielką misją wobec ludzkości.Kreator www - przetestuj za darmo