Ciekawe linki-Szczepionki Autyzm 

Jaka jest alternatywa dla szczepionek?
Aloha! Facet ma racje, tak samo jak Ci którzy mówią o samoleczeniu. Jako dziecko chorowałem często na anginę i dostawałem w tyłek debecylinę z polbicyliną czy jakoś tak. Brałem antybiotyki w różnej formie. Od prawie dwudziestu lat nie używam ICH lekarstw! Ważna jest dieta i picie wody. Ryby, ryż itd. Czosnek, żeńszeń, Yerba mate wspomagają układ odpornościowy. Czerwone wino, sok z aronii i granatu. Tran, miód, zielona herbata i całe mnóstwo ziół, owoców i warzyw. Unikanie stresu. Zdrowych Świąt!

Szczepionki - ostateczna prawda !
Trudno uwierzyc aby nawet najwiekszy sceptyk, po obejrzeniu tego materialu TV jeszcze watpil w szkodliwosc szczepionek. To jest kwestia zycia i zdrowia naszych dzieci oraz nas samych, wiec podajcie to - blagam WAS - dalej !

                                                                 Desiree Rover - Szczepionki Broń Masowej Zagłady PL 1/6

komentarze

Niestety, efekty szczepionek mogą być różne i nie wiadomo, po jakim czasie. Napisałam, że ludzie, którzy się nie szczepiają po prostu nie chorują, teraz bym zmieniła to na: są zdrowsi. Oprócz szczepionek szkodliwa może być żywność, woda, powietrze, którym oddychamy. Nie chcę straszyć, tylko piszę to ku przestrodze, by się uchronić możliwie najlepiej przed negatywnymi skutkami zatrucia naszego środowiska. Dobra stron inormacyjna to np. Stopcodex (na yt i nie tylko).


                                                                     Prawda o szczepionkach - reklama filmu
"Także w Polsce dostępne są szczepionki nie zawierające lub zawierające tylkośladowe ilości tiomersalu. Nie ma go w szczepionkach w opak owaniach jednodawkowych, m.in. Engerix B, Fluarix, H-B-VAX PRO czy Vaxigrip. Tiomersal lub inny środek konserwujący stosowany jest jednak zawsze w przypadku opakowań wielodawkowych."

Autyzm -- szczepic czy nie szczepic? Dr. Andre Kulisz odpowiada na pytania pacjentow.
Dr. Andre Alexander Kulisz, amerykanski lekarz naturopatyczny, odpowiada na czesto zadawane pytanie "Szczepic czy nie szczepic". Szczegolnie dotyczy to szczepienia niemowlat i dzieci. Dr. Kulisz jest wspolzalozycielem European Natural Health Center w USA. Ten material moze byc rozpowszechniany w CALOSCI I BEZ ZMIAN.

Leczenie autyzmu u dzieci.
Komentarze Witam serdecznie Pana dr, i gratuluję jednoznacznego o własciwego zajęcia stanowiska w sprawie źródeł autyzmu i jego leczenia.

Nieszczepione dzieci są zdrowsze - teraz jest to oficjalnie potwierdzone!
Już podane dalej. Całe życie mnie zastanawia (a mam sporo lat) dlaczego traktują nas jak stado baranów,dlaczego ucza jak pracować i zabieraja pieniądze do końca naszych dnDlaczego człowiek niszczy człowieka,patrząc mu w oczy i uśmiechając się do niego ?

Dlatego mówie o tym i mam wielki szacunek do ludzi którzy ,,otwierają,, ludziom oczy i starają sie obudzić śpiący lud.

Pokonać Autyzm 1z6
Według ostatnich danych dla USA zaburzenia ze spektrum autyzmu dotyka 1 % populacji, co oznacza 1 dziecko z autyzmem na 100 dzieci bez zaburzeń ze spektrum autyzmu. Tak wysoka zachorowalność nazwana została „narodowym zagrożeniem zdrowia” ponieważ rosnąca liczba dzieci autystycznych jest już wyższa od łącznej liczby dzieci chorujących na raka i cukrzycę oraz AIDS.

Profesor Majewska o szczepionkach cz.1

Całość wywiadu jest dostępna dla subskrybentów http://FNBG.org i/lub http://StopCodex.pl. FNBG.ORG przedstawia ekskluzywny wywiad z prof. M.D.Majewskiej - jednego z niewielu wybitnych polskich naukowców, którzy mają odwagę opowiedzieć się za rozsądnym podejściem do szczepień. W wywiadzie dowiesz się:co to jest szczepionka,co zawiera, za i przeciw szczepieniom, czy szczepienia są obowiązkowe, czym jest świńska grypa, jak zapobiegać zakażeniu, inne.

Kreator www - przetestuj za darmo