Drożdżyca,Grzybica,Kandydoza

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd się u Ciebie bierze to napadowe łaknienie na słodycze lub ciasta? Czy kiedykolwiek przyszłoby Ci do głowy podejrzewać oto antybiotyki?

Przypadek w naukowej zabawie z bakteriami sprawił, że ludzkość dostała do ręki nowy cudowny środek do walki z tymi wszechobecnymi mikrobami,będącymi również najmniejszymi pasożytami. Z definicji pasożyta wynika, że jest to organizm, który czerpie pokarm z innego żywego organizmu. To przełomowe odkrycie w latach trzydziestych XX wieku było wynikiem niedbalstwa w zabezpieczaniu hodowli bakterii, do których dostała się pleśń i spowodowała ich zniszczenie. Po wielu badaniach i doświadczeniach nad pleśnią wyprodukowano PENICYLINĘ, pierwszy antybiotyk, który od tamtego czasu uratował miliony istnień ludzkich. Co prawda przykładanie spleśniałego chleba (naturalnej penicyliny) na trudno gojące się rany było praktykowane wśród żołnierzy przez tysiąclecia i śmiało można powiedzieć, że ludzkość znała ten antybiotyk już od dawna. Spleśniały chleb stosowali starożytni Egipcjanie, o czym doniosły znalezione papirusy. Jednak dopiero wynalezienie szkieł powiększających i mikroskopu dało możliwość obserwowania drobnoustrojów oraz znalezienia faktycznych sprawców wielu chorób zakaźnych. kiłę/syfilis,na który zmarło wielu królów, między innymi Jan III Sobieski (taka kochliwa choroba). Przez kilka stuleci naukowa medycyna leczyła tą przypadłość maściami z rtęcią (silna trucizna), ale bez możliwości trwałego wyleczenia. Mamy więc do czynienia z bogatą tradycją naukowej (w ówczesnych czasach) medycyny do leczenia chorób pseudo-lekami, które nie dają żadnej szansy wyleczenia, a tylko w jakimś stopniu przedłużają cierpienia. Te głupie z pozoru bakterie zabijane antybiotykami zaczęły się jednak bronić i uodparniać.


Zaczęła się więc wojna z bakteriami i okazało się, że i tym razem natura z tej wojny wychodzi zwycięsko. Do jej przegrania przyczynia się znacznie przemysł FARMACEUTYCZNY, wmawiając rolnikom, że najlepiej jest uodparniać zwierzęta, dodając im do paszy antybiotyki. Dzisiaj około 80% gronkowców, najbardziej niebezpiecznych bakterii, jest już uodporniona.


Przemysł farmaceutyczny dodaje również hormony do paszy, żeby zwierzaczki szybciej przybierały na wadze i dawały więcej mleka. Kurczaczki rosną dwa razy szybciej i szybciej można je sprzedać. Świnie dwarazy szybciej grabieją, więc nic dziwnego że rośnie nam armia pulchniutkich dzieci i facetów z kobiecymi biustami na tym wspaniałym żarciu oraz miliony chorych. Biznes jest biznes i farmacja bezkarnie robi tryliony dochodu, a 20% dzieci już po urodzeniu ma astmę, alergie lub bronchit i nikt się nie zastanawia nad tym, skąd się to bierze! Na dokładkę prawdopodobnie ci sami ludzie, ta sama chemia produkuje nam środki owadobójcze i nawozy sztuczne. Jak tak dalej pójdzie, to za jakieś 100 lat biała rasa będzie najprawdopodobniej na wymarciu. żart? Zastanów się nad statystykami wzrostu urodzeń chorych dzieci, bezpłodności kobiet i mężczyzn oraz galopującego wzrostu zachorowań dzieci na nowotwory.


Naukowcy opracowują coraz to nowsze i silniejsze antybiotyki, a na Śląsku mówi się o nowej epidemii gruźlicy. Antybiotyki wprowadzone do organizmu mają na celu zabić bakterie powodujące chorobę i w tym momencie rodzi się jednak kilka problemów.


Przede wszystkim bardzo ważna jest trafność diagnozy i następnie wybór odpowiedniego antybiotyku. Jeżeli jest to infekcja bakteryjna i mamy100% pewności że dany antybiotyk zniszczy atakujące nas bakterie to dobrze. Ale w rzeczywistości sprawa się komplikuje, ponieważ podobne objawy do infekcji bakteryjnej mają również infekcje wirusowe, na które antybiotyki z nie działają . Lecząca Cię osoba nie ma najczęściej możliwości stwierdzenia, czy przepisywany przez nią antybiotyk zlikwiduje bakterie wywołujące chorobę i należy się również liczyć z toksycznym działanie mleku na twój organizm. W praktyce nikt nie ma czasu na zastanawianie się, czy jest to infekcja bakteryjna, a jeżeli trafiony z sufitu antybiotyk nie zadziała, to zawsze jest możliwość przepisania następnego.

Niestety, prawdopodobieństwo tego, że przepisany antybiotyk będzie skuteczny w danej chorobie jest mniejsze od szansy zastrzelenia się w rosyjskiej ruletce. Pozostają skutki uboczne w postaci uszkodzenia różnych organów, na które czekają już następne lekarstwa, bo jest to część mafijnego interesu.


Jest  jeszcze do omówienia nieograniczony dostęp do antybiotyków i MODA na zażywanie ich przy każdym stanie zapalnym!


NAJWAŻNIEJSZE jest jednak to, że antybiotyki niszczą również niezbędną i konieczną jelitową florę bakteryjną, o czym już się nie mówi inie pisze, a jest to katastrofa i chyba największa epidemia naszych czasów. Dlaczego?


Pomijając podziały flory bakteryjnej jelit, możemy stwierdzić, że część z tych bakterii pomaga nam w trawieniu pokarmów oraz przyswajaniu  witamin z grupy B. Witamina B jest natomiast niezbędna do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego.

Upraszczając cały temat, możemy powiedzieć, że antybiotyki są przyczyną

braku witaminy B. co powoduje, że jesteś, Czytelniku, nerwowy, nadpobudliwy, niecierpliwy,czy chcesz, czy nie i masz napadowe łaknienie na słodkie. Dodatkowo powoduje to wiele innych problemów zdrowotnych, z których najboleśniejszym bywa bardzo bolesna rwa kulszowa, zwana ischiasem. Cierp ciało jak Ci się nie chciało uczyć.


JAKI to ma wpływ na twoje życie rodzinne, atmosferę w pracy, wzrost przemocy i zwiększenie liczby ROZWODÓW? Olbrzymi!


Z drugiej strony zniszczenie przyjaznej flory bakteryjnej powoduje nadmierny rozwój drożdży w naszych jelitach. Skąd w jelitach drożdże? A skąd bakterie?

Drożdże są pasożytem (w zasadzie grzybem) w naszym organizmie. Jak wiesz,wino i bimber robi się na drożdżach. Kiedyś panie same robiły ciasta na drożdżach i mogły obserwować,jak takie ciasto rośnie, a dzisiaj już niewiele osób zawraca sobie głowę pieczeniem i pozwalaniem sobie na takie ekstrawagancje. Dzisiaj naszpikowane CHEMIKALIAMI ciasto na chleby, bułki, pączki, torty produkują olbrzymie zakłady i schłodzone dostarczają do piekarni oraz cukierni. Gdybyś zobaczył na własne oczy, czego tam dodają i zapoznał się z dokumentacją, jakie ta chemia powoduje szkody w twoim organizmie, to te PRZYSMAKI stanęłyby Ci przysłowiową ością w gardle


Na drożdżach fermentuje również wino i bimberek. Fermentacja wywoływana przez drożdże powoduje wytwarzanie gazów i takie same procesy zachodzą w naszych jelitach. To znaczy w jelitach osób po antybiotykach. Gazy te powodują wzdęcia, bekanie i czasami huczne oddawanie perfumowanych wiatrów. Niektórzy zapewne wiedzą, że pasożyty zmieniają zachowania całych gatunków zwierząt, w których pasożytują .National Geographic opublikował bardzo dobry artykuł na ten

temat. Podobnie dzieje się z drożdżami w naszych jelitach, które dopominając się tego, co najlepiej im smakuje wywołują nienaturalne łaknienie na produkty mączne, słodycze i/lub alkohol,co dla wielu ludzi kończy się tyciem oraz problemami emocjonalnymi. Kobiety w zaawansowanej formie drożdżycy mogą mieć dodatkowe żółtawe upławy między okresami oraz grzybicę paznokci. Takie pofałdowane, zżółknięte, oślizłe i wrastające w skórę paznokcie na pewno nie są najlepszą ozdobą, a dodatkowy zapaszek jest w stanie skutecznie odstraszyć amatora całowania stopek.


Drożdże jako pasożyt powodują spustoszenie w twoim organizmie, ponieważ okradają go z najważniejszych elementów pożywienia oraz silnie zakwaszają, powodując między innymi RAKA, artretyzm i wszystkie inne choroby związane z ubytkiem wapnia (choroby serca, miażdżycę,podwyższenie poziomu cholesterolu).


Generalnie antybiotyki przez to, że powodują drożdżycę, są przyczyną

wcześniejszego starzenia się i śmierci. Dodatkowo drożdżycę powodują również pigułki antykoncepcyjne i leki kortyzonowe (przeciwbólowe).


Farmaceutyczna medycyna nie dorobiła się skutecznych leków na drożdżycę i chyba  nie bardzo zainteresowana uświadamianiem pacjentów, co należy zrobić,żeby się jej pozbyli,bo to oznaczałoby dużo mniej wizyt i chorób....


Na drożdżycę w mniejszym lub większym stopniu chorujemy prawie wszyscy. Chorują koronowane głowy, prezydenci, politycy, lekarze różnych dyscyplin i aptekarze(w tym również ziołowi). Jest to najpotężniejsza dzisiaj epidemia, o której lepiej żebyśmy nie wiedzieli,bo biznes jest biznes, jak mówią Amerykanie z bliskowschodnim rodowodem. Jak poznać chorego? Nie potrzeba wielkiego wysiłku.Popatrz w lustro. Każdy ma dzisiaj drożdżycę zaawansowaną w mniejszym lub większym stopniu. Najbardziej niestety szkoda dzieci,bo jak przeżyłeś już swoje, to pal cię licho, a one niestety będą coraz częściej chorowały, nie wspominając już o przyszłych wnuczkach. Prawie 30% kobiet nie może zajść w ciążę,a te którym się udaje, rodzą około 20% schorowanych dzieci. A potem pytasz Boga, dlaczego tak Cię pokarał?
                               Reasumując.
Drożdże są rodzajem pasożyta, który występując w nadmiarze w naszym organizmie:


pośrednio zubaża go o witaminę B ze wszystkimi tego konsekwencjami,


okrada z pożywienia (minerałów, enzymów),


zanieczyszcza odchodami z własnej przemiany materii,


powoduje łaknienie na produkty słodkie i mączne, pośrednio zakwasza(*patrz ZAKWASZENIE),


osłabia system immunologiczny, który próbuje je zwalczać,


jest przez wielu uważany za jedną z przyczyn raka, między innymi przez


lekarzy medycyny (na przykład przez dr Huldę Clark z Kanady, autorkę


książek na ten temat),


powoduje drożdżycę narządów rodnych, skóry, paznokci itp.,


powoduje zmianę naszych przyzwyczajeń dietetycznych,


powoduje reakcje alergiczne, które mogą się objawiać następującymi


symptomami:depresje, wieczne zmęczenie, tycie, rozdrażnienie, swędzenia, zaczerwienienia skóry, bóle głowy, skurcze mięśni.


Antybiotyki powodujące drożdżycę są więc pośrednio drugą najważniejszą


ZASADNICZĄ PRZYCZYNĄ CHORÓB. Czy nie za dużo tych odkryć? Zalecana


literatura- The yeast connection, książka napisana przez lekarza medycyny, drWilliam G. Crook'a MD, wydana w 1984 roku. Wypada również wspomnieć, że osobom z amalgamatowymi wypełnieniami zębów będzie trudno pozbyć się drożdżycy. Ta współzależność drożdżycy i związków rtęci z wypełnień zębów jest znana, ale jej przyczyny w dalszym ciągu są niejasne. 


"ZDROWIE I URODA" autor Sławomir Nowakowski

ProBiotyk 12
Bakterie probiotyczne dla Twojego dobrego zdrowia.
Bakterie probiotyczne można podzielić na ponad 400 różnych szczepów. Miliony tych bakterii zasiedlają nasze jelita. Dobre zdrowie człowieka zależy od właściwej równowagi bakterii w jelitach.PROBIOTYK 12 zawiera 1 miliard bakterii probiotycznych z 12 różnych szczepów bakteryjnych oraz korzystny pokarm dla bakterii - prebiotyk. 
Kuracja dr HORAKA 
Powoduje  odtrucie, odkwaszenie organizmu, dożywia go, przywraca równowagę metaboliczną i insulinową, odbudowuje masę mięśniową, polepsza jędrność skóry i przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia.
 
Obcy wewnątrz nas. Odcinek 1 - Uśpione komórki

Rozmowa z Heleną Smereczyńską o przyczynach i radzeniu sobie z grzybicą i drożdżycą organizmu.


Wart wysłuchać audycję:Czerwona pigułka - Candida - cukierek czy zabójca


http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1502


Czy leki przeciwgrzybicze

poprawiają potencję ? Rozmawiamy o tym czy grzyb może zjeść człowieka, przeciekających jelitach oraz o tym co tak na prawdę mamy w D...ie

Kreator www - przetestuj za darmo