Jedzenie ma znaczenie..

Czy może być ono zasadniczą przyczyną powstawania większości chorób? Dowcip?Czy twój lekarz powiedział Ci o tym? Czy sam to wie? Odkrycie? Tak jest. Jest to odkrycie na miarę EPOKĘ

Co więcej, każdy powinien odkrywać je na nowo. zabierając się do jedzenia. Przecież to jest takie PROSTE, ale żeby zarobić pieniądze i wykładać na uniwersytetach, trzeba niektóre rzeczy skomplikować (to nie dotyczy uczelni o profilach technicznych i matematyczno-fizycznych, gdzie nie da się niczego naciągać).Gdyby ludzie zaczęli powoli jeść nie potrzeba byłoby co najmniej połowy akademii medycznych i tyluż lekarzy.

Przed szybkim jedzeniem SZCZEGÓLNIE przestrzegam nastolatki,
MŁODE i piękne kobiety oraz rodziców dziewczynek. Dlaczego? Ponieważ szybkie jedzenie prowadzi do powstawania ZMARSZCZEK, ciągnących się od obu brzegów nosa w dół obok kącików ust, oraz poprzecznych zmarszczek na czole. Trudno karać rodziców, przedszkolanki i oficerów w wojsku za zmuszanie podopiecznych do szybkiego jedzenia, ale tak na prawdę powinno to być karalne...cd .link
Program z cyklu "Medycyna niekonwencjonalna fakty i mity" nadawanego w niedzielę o godz. 13.00 w TVP Info


Zapis wykładu na temat zdrowego żywienia, który dała lek. med. Jadwiga Kempisty.

.


Konferencja Koalicja na rzecz Suplementów Diety dot. suplementów diety w Warszawie 02 grudzień 2011 . Wywiad z prof. dr hab. n. med. Mariusz Łapiński -- b. Minister Zdrowia w Gamachu PZH ( Instytut Zdrowia Publicznego)

.


Dyskusja panelowa pt.: "Zdrowie człowieka i nowa medycyna", prowadzona przez Bogusława Mikołajczaka, w której udział biorą:

- lek. med. Waldemara Ostrowska

- lek. med. Sławomir Spandock

.- Helena Smereczyńska

- Edward Szypunow

.

                                             

                                                         Chcesz żyć? NIE JEDZ!

Nie miej wątpliwości, iż Codex dotyczy również Polski i Polaków. Na jego angielskiej stronie znajdziesz listę państw członkowskich komisji. W Polsce, Codexem zajmuje się Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS): http://www.ijhar-s.gov.pl/index.php?idkat=168 Jednak tylko na anglojęzycznej stronie znajdziesz listę pestycydów i dopuszczalne ich ilości w poszczególnych produktach żywnościowych. Zdaje się, że do użytku wróci nawet DDT, gdyż ten związek jest również wyliczony na tej liście. Nikt z IJHARS, nie kwapi się dostarczyć tej informacji Polakom w ich ojczystym języku. Ale za to jak informują w swojej broszurze - w Komisji Kodeksu Żywnościowego 'panuje atmosfera współpracy i powszechnego konsensusu' ... (uff... co za ulga).

.


                                           Aspartam 1/6 PL

Wstrząsający film o szkodliwości aspartamu, który dodawany jest do bardzo wielu produktów spożywczych.

.


Oczyszczanie z pasożytów w Centrum Zdrowia w Polsce Paulina Jodestol

.

 

Lista wpisów

Kreator www - przetestuj za darmo