MENOPAUZA - KLIMAKTERIUM – PRZEKWITANIE

Czy udało Ci się wejść kiedyś w ubraniu na minutę do parowej sauny?Takie może być odczucie, którego doświadcza kobieta wchodząca w okres przejściowy. Patrz: PMS. To może być naprawdę niezbyt przyjemny okres w życiu kobiety, ale nie musi (mamy lekarstwo). Uderzenia gorąca,zmiany nastroju, napady pocenia się kiedyś zaczynały się po sześćdziesiątce,a dzisiaj już po trzydziestce .


Podstawową OFICJALNĄ PRZYCZYNĄ jest układ nerwowy, u którego z niewyjaśnionych przyczyn zanika zdolność wyzwalania  rytmicznych bodźców stymulujących podwzgórze. Czyż nie jest to BARDZO INTERESUJĄCE! A może podwzgórze pomyliło się im ze wzgórkiem?Te rytmiczne stymulujące bodźce mogą być bardzo naprowadzające.

Odchodząc od tych górnolotnych wyjaśnień przejdźmy do konkretów.

Jeszcze do dzisiaj gdzieniegdzie uczy się lekarzy, że jest to wynik zmniejszenia przez

komórki pęcherzyków Graffa produkcji hormonu estrogenu i zaleca się im przepisywanie leków zawierających syntetyczny estrogen. Zanim przejdziesz do dalszego czytania,poproszę Cię o zapoznanie się z rozdziałem o Dominacji estrogenu nad progesteronem.

Obecnie znamy tylko część prawdziwych ubocznych działań obecnie przepisywanych syntetycznych hormonów, ponieważ jak na razie nikt z rządu (ministerstwa zdrowia) nie jest zainteresowany przeszkadzaniem farmacji w robieniu interesów. Faktem jest, że ponad polowa kobiet po czterdziestce ma usuwaną macicę  lub macicę i jajniki jednocześnie.

Wycinanie jajników prowadzi do osteoporozy, oraz sugerowanej przez chirurgów

konieczności wymiany stawu kulszowego, w jakiś czas potem (dlaczego?). Wiadomo że wcześniejsze odmiany leków hormonalnych powodowały PIĘCIOKROTNIE więcej przypadków RAKA macicy! Progestin może powodować choroby i zawały serca poprzez podnoszenie poziomu niewłaściwego cholesterolu! Aktualnie kobiety mają około czterokrotnie większą szansę zawalu niż raka piersi, który jest również powodowany przez te „niby-lekarstwa". To wszystko nie przeszkadza lekarzom w ich wierzeniach, że owe leki przynoszą kobietom więcej dobrego niż złego! A może bardziej w złotego cielca wierzą?

Komu zawdzięczamy taki postęp, nie mylić ze śmierdzącym ustępem, chociaż wydaje się ,że w tym interesie oba mają ze sobą coś wspólnego? Zbawcom świata,naukowcom, poprawiaczom natury oczywiście, którzy wynaleźli cudowną,prostą w użyciu pigułkę antykoncepcyjną.Ten fakt wcale nie zniechęcił odkrywców i milionów ludzi, którzy codziennie podejmują ryzyko choroby lub urodzenia upośledzonych dzieci tylko po to, aby sobie bezpiecznie poswawolić ! Ba, bez seksu dla wielu ludzi nie ma życia.Seks jest dobry na ból głowy, stres, niepowodzenia w pracy, hemoroidy i wiele innych przypadłości .Zmiany hormonalne mogą powodować lub powodują osłabienie i suchość ścianki macicy,co może być bolesne w kontaktach płciowych i skutecznie promować oziębłość. TERAPIA HORMONALNA jest właściwie jedyną oficjalną terapią, którą gdzieniegdzie można uzupełniać sztucznymi dopochwowymi mazidłami. Pozwolenie sobie na taką pseudo terapię możesz porównać do kręcenia stryczka na głowę i niech Bóg ma Cię w swojej opiece.


NATURALNE TERAPIE oczyszczając i regenerując organizm,potrafią COFNĄĆ

(zapamiętaj!) zegar biologiczny oraz stymulować prawidłową pracę systemu hormonalnego do późnej starości. Jeszcze do niedawna w społecznościach,do których nie dotarła cywilizacja, kobiety potrafiły rodzić dzieci po sześćdziesiątym roku życia, a mężczyźni poczynali potomków nawet w wieku 100 i więcej  lat.

Co jest więc prawdziwym powodem statystycznego obniżenia się wieku, w którym kobiety wchodzą w przekwitanie?

Okazuje się, że OFICJALNA MEDYCYNA wie że dzwonią, ale nie wie lub nie chce

wiedzieć,w którym kościele. Jeżeli naukowcy obarczają układ NERWOWY, powinni iść za tropem i sprawdzić, co obniża jego sprawność? Oficjalnie już jest na szczęście odkryte, że zaburzenia układu nerwowego mogą być powodowane: zatruciami, zakażeniami, miażdżycą, nadciśnieniem oraz zaburzeniami przemiany materii wpływającymi na choroby (zmiany degeneracyjne) gruczołów dokrewnych, oraz nieoficjalnie DROŻDŻYCA która jak wiesz jest przyczyną braków witamin B odżywiających system nerwowy. Jak widać wszystko się WYDAŁO i spokojnie możemy powrócić do PODSTAWOWYCH przyczyn powstawania chorób, którymi są: upośledzone trawienie, przyswajanie i samo zatruwanie. KOCHANI, szukajcie,a znajdziecie!

Zainteresowanych tą tematyką odsyłam do książki pod tytułem What your doctor my not tell You about menopause, *Przeczytaj; Niedoczynność tarczycy, Cysty, Rak.


  PMS Czyli syndrom napięcia przedmiesiączkowego,który jest wątpliwą radością co trzeciej kobiety i zaczyna się już teraz po trzydziestce. Około 10% kobiet ma dosyć ciężkie dolegliwości, takie jak:

 • zatrzymywanie wody w organizmie,
 • opuchlizny,

 • obrzęki,
 • duszności
 • nudności,
 • wzdęcia,
 • pocenie się,
 • przybieranie na wadze,
 • biegunki,
 • częste oddawanie moczu,
 • rozdrażnienie
 • zmiany nastroju,
 • depresje, itp 


Sam powiedz, jak można żyć z taką kobietą?


Oficjalne leczenie: leki przeciwbólowe, hormony i pigułki przeciwciążowe,możesz sobie spokojnie odpuścić. Zostaw to lekarzom, żeby sami się tym faszerowali.

Gdzieniegdzie nieoficjalnie możesz przeczytać, że opłaca się zażywać witaminę A, E, B6 oraz cynk, wapń i magnez. To, co się opłaca, powinno naprowadzić Cię na trop przyczyn.

Jeżeli masz wątpliwości, to odsyłam do rozdziałów o Drożdżycy i Menopauzie.

Fragment książki Zdrowie i Uroda Sławomira Nowakowskiego
Profilaktyka
Kuracja dr Otta  Horaka 

Powoduje  odtrucie, odkwaszenie organizmu, dożywia go, przywraca równowagę metaboliczną i insulinową, odbudowuje masę mięśniową, polepsza jędrność skóry i przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia. 
 

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo