NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY; wole

NADCZYNNOŚĆTARCZYCY; wole


Przyczyny bezpośrednie są nieuchwytne zdaniem naukowców, a czasami powodem jest przyjmowanie leków. Był jakiś złodziej i ukradł. Nie zdołano uchwycić winnego, jak w większości afer gospodarczych i finansowych. Na dokładkę farmacja z lekarzami leczą to trefnymi lekami. Ależ Kochany, oni grają z Tobą znaczonymi kartami i zawsze wygrywają.


OBJAWY:powiększanie się tarczycy i powstawanie woli, gorączka,spadek masy ciała mimo zwiększonego apetytu, kłopoty ze spaniem, kołatania serca, zadyszka,stałe odczuwanie gorąca,nadmierna potliwość,wytrzeszcz i bóle oczu.


OFICJALNE LECZENIE. Jak zwykle nie wiedzą,co powoduje i zabierają się do leczenia oczywiście syntetycznymi lekami, napromieniowywaniem lub operacyjnie (wyciąć).

NATURALNA MEDYCYNA. Powstawanie woli jest typową reakcją degeneracyjną

komórek na drażniące czynniki/substancje. Oczywiście możemy mieć do czynienia z

brakami niezbędnych składników odżywczych i/lub z nadmiarem substancji toksycznych, radioaktywnych lub drażniących komórki i tkanki na różne sposoby.

W takim wypadku nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z rozdziałem o raku.

Uwaga! Operacje wycięcia tkanek mogą na jakiś czas zahamować chorobę,ale nie

usuwają przyczyny. Jeżeli jest jeszcze czas, to zastanów się poważnie nad oczyszczaniem i regeneracją organizmu. Pamiętaj, że twój organizm jest najlepszym chirurgiem i jest w stanie zniszczyć chore komórki, wymieniając je na zdrowe. Po operacyjnym usunięciu tarczycy będziesz miał do końca życia upośledzoną funkcję tarczycy i związane z tym poważne zdrowotne konsekwencje.


źródło Fragment książki Zdrowie i Uroda Sławomira Nowakowskiego

Polecane artykuły

 
Kreator www - przetestuj za darmo