O mnie

Niniejsza witryna ma charakter hobbystyczny. Autor nie jest lekarzem i zawarte tu treści są jego prywatnymi poglądami. Informacji zawartych tu nie należy traktować jako porady medycznej.


Co znajdziesz na tej stronie?

Ważne informacje dla wszystkich tych, którzy chcą długo cieszyć się dobrym zdrowiem.


Znane od wieków środki w porę i odpowiednio zastosowane praktycznie potrafią wyleczyć prawie każdą nieuleczalną chorobę. Pamiętaj o tym!


Zostań Zuchwałym! Weź zdrowie w swoje ręce!


   Strona w stałej rozbudowie, ale już dzisiaj znajdziesz tu wiele             ciekawych informacji.Kontakt

telefon 501 922 244

e-mail : celfitzdrowie@wp.pl 

NIE WSZYSTKIE TREŚCI Z OPUBLIKOWANYCH MATERIAŁÓW, ODZWIERCIEDLAJĄ POGLĄDY AUTORA. Treści i materiały zawarte w tym blogu , służą wyłącznie do celów informacyjnych a nie do stawiania diagnozy, czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób. Nie zajmuję się tu chorobami od chorób są lekarze. Stan zdrowia i wszelkie jego niedomagania winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest moim celem udzielanie medycznych rad , zalecanie suplementacji zamiast przepisywanych przez lekarza leków. Nie biorę też odpowiedzialności za osoby które na własną rękę decydują się spróbować innych metod czy kuracji.
Osoby poniżej 18 /roku proszone są o czytanie tego bloga pod opieką dorosłych , gdyż treści w nim zawarte mogą znacznie wpłynąć na ich zdrowie i styl życia.!

Jeśli uważasz że materiały tu opublikowane naruszają twoje prawa autorskie proszę o kontakt mailowy Zaznaczam że blog ten jest prowadzony bezinteresownie dla dobra ludzi i zwierząt.
 
 

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo