Skrócona instrukcja wykorzystania aparatu RGAmed

Praca urządzenia w 1-szym programie
Program 1-szy stosuje się do przeprowadzenia informacyjno-falowej terapii (IFT).
Czas pracy urządzenia w 1-szym programie (IFT) trwa 1 minutę. 

Jak funkcjonuje program 1-szy? 


Metoda oparta o wykorzystanie wtórnych nośników informacji w kształcie czytających kryształów mogących stworzyć spektralny anagram fal milimetrowych (KWCZ). Taki kryształ został wytworzony specjalną technologią będącą technologiczną myślą firmy RGAcompany.

Do przeprowadzenia tego typu terapii kryształ umieszcza się płaską pracującą powierzchnią na dane miejsce na przykład podskórny wchłanianie albo na bezpośrednio bolące miejcie (żołądek, wątroba itd.) Następnie uruchamia się program 1 i ciągu 1 minuty (do automatycznego wyłączenia urządzenia) na kryształ zostaje zarejestrowane promieniowanie zarodka początkowego bólu. Pod czas zapisu informacji tworzy się przestrzenny obraz miejsca nad którym znajduje się kryształ. Dostrojenie kryształu odbywa się automatycznie. Po zakończeniu zapisu na kryształ, odłączamy go od przewodu łączącego z urządzeniem i mocujemy na miejscu na którym dokonano zapisu za pomocą plastra ,opaski itd.

Kryształ (IFT) z zapisaną informacją będzie funkcjonował w automatycznym trybie. Membrana znajdująca się w krysztale zaczyna przetwarzać i generować dostarczoną informacje w obrazie nisko-intensywnych fal elektromagnetycznych, których działanie jest uzdrawiające dla człowieka dzięki inaktywacji mikroflory i energetycznie zmienionej struktury chorobowej komórki.

Przy działaniu fal milimetrowych oddziałujących na podskórne przenikanie, następuje niszczenie mikroflory, która tą chorobę wywołała. Komórki ciała człowieka poddane działaniu tego urządzenia nie tylko nie ulegną uszkodzeniu ale otrzymają energie do prawidłowego funkcjonowania. Komórki pod wpływem promieniowania milimetrowego stają się bardziej odporne. W razie wystąpienia nagłego bólu terapia falami milimetrowymi odnosi nieporównywalne skutki, natychmiastowe ustąpienie bólu albo jego złagodzenie.

Miejsca do zamocowania kryształów po ich odłączeniu od przewodów łączących z urządzeniem:
na miejscu zapisania informacji,
na symetrycznych częściach ciała,
na dużym pojemniku,
na segmentowej części kręgosłupa,
na receptorach umiejscowionych na skórze tułowia odpowiadających organom wewnętrznym w zależności od choroby.

W razie potrzeby informacje zapisuje się na dwa kryształy i mocuję się je na różne miejsca ciała. Jeden kryształ umieszcza się na miejscu z którego informacja była sczytana a drugi na głównych arteriach krwionośnych.

Czas stosowania

Czas oddziaływania w trybie IFT od 15 minut do 3 godzin. Przy przewlekłych bólach (na przykład ból wywołany przez artretyzm stawów albo osteoporozę) kryształ należy przyłożyć w miejscu bólu na czas do 24 godzin.

Ważnym warunkiem efektywnego oddziaływania aparatem jest możliwość powtórnego zapisu z miejsca patologicznego schorzenia. Przy oddziaływaniu w miejscach ostrego zapalenia zapisywanie informacji dokonuje się częściej nawet co 30 min (ostry katar, bóle urazowe ) w stanach przewlekłych 1-2 razy na dobę.

Program IFT należy stosować w kolejnych przypadkach:
dla zapisu na kryształ biologicznej wydzieliny organizmu (mocz, ślina, ropa z rany, śluz z nosa, śluz z pochwy i t.d) po czym informacje przenosi się na wodę którą spożywamy w celach leczniczych.

dla zapisu informacji z leków z następnym przeniesieniem tej informacji na wodę albo na cukier dla uzyskania elektronicznej kopii danego preparatu. Taką metodę stosuje się w przypadkach gdy pacjent ma alergię na dany lek.

Właściwości 1-go programu urządzenia

Wciągu 1 minuty dopóki urządzenie działa w 1 programie na półprzewodniku informacyjnego kryształu powstaje elektroniczna kopia sczytywanego miejsca. To może być miejsce patologicznego stanu lub miejsce zdrowe dotknięte urazem, miejsce odpowiadające za odporność, ustrój limfatyczny, wszystkie biologiczne wydzieliny, leki i t.d.

Po automatycznym wyłączeniu urządzenia (po 1 min) od razu zaczyna się odtwarzanie zapisanego i zmodyfikowanego milimetrowego zapisu uaktywniającego system immunologiczny i polepszającego cyrkulacje krwiobiegu i mikro-krwiobiegu w kierunku miejsca chorobowo zmienionego.

Wyjątkiem 1 trybu działania jest bardzo niskie zużycie energii, na roboczej części kryształu pracującego w automatycznym trybie emitowanych fal nie większych jak 10mkW, co pozwala uniknąć nadwyrężenia mikro-cyrkulacji krwi w chorobowo zmienionym miejscu.
 Bardzo ważną cechą programu 1 jest uzyskanie elektronicznej kopii problematycznego miejsca a przeprowadzenie uzdrawiających zabiegów kryształem zawierającym tą informacje na odkrytej części ciała (na symetrycznych położonych częściach ciała albo na arterii krwionośnej, w przypadku kiedy miejsca są chorobowo zmienione). Takimi miejscami mogą być wrzody, otwarte rany, poparzenia, otwarte naczynia krwionośne, opuchlizny, nagły ból i t.d.
Możliwość nagrania informacji z różnych płynów ustrojowych, przenoszenie jej na wodę, którą później można używać w uzdrawiających celach do przemywania, płukania albo picia co jest również ważną cechą 1 programu urządzenia. Dla tego że pozwala przeprowadzić zabiegi w miejscach niedostępnych (oczy, cewka moczowa, pochwa itd.)

Ważną i istotną cechą prowadzenia długich uzdrawiających zabiegów kryształami zawierającymi informację w automatycznym programie bez obecności urządzenia.

Praca urządzenia w 2-gim programie


Program 2-gi KWCZ, program milimetrowej terapii (MM terapii)
Czas pracy urządzenia w 2-gim programie - 10 min.
Program 2-gi stosuje się w następnych przypadkach:

Działanie falami milimetrowymi z możliwością używania kryształów do strukturyzacji wody tymi falami.

Działanie w programie KWCZ stosuje się na projekcji na organy wewnętrzne, układ krwionośny, płuca, punkty stymulujące na powierzchni ciała będące odpowiednikami organów wewnętrznych, otwarte rany, poparzenia, bolące miejsca, punkty biologicznie aktywne, receptory na dłoniach i stopach.

Do przygotowania wody do picia.

Do przygotowania do kąpieli zdrowotnych (dla rąk i nóg)

Ogólny czas zabiegów KWCZ nie powinien przekraczać 30min na dobę.

Cykl oddziaływania obejmuje 10-15 procedur przeprowadzanych codziennie .W razie potrzeby procedurę powtórzyć za 2-3 tygodnie.

Woda napromieniowana falami milimetrowymi używana jest w leczniczych i profilaktycznych celach.
Do napromieniowania falami milimetrowymi używa się metody analogicznej, przy której informacja przenosi się z kryształu IFT na wodę. Kryształ połączony z urządzeniem przewodem, umieszcza się na folii spożywczej na szklanym naczyniu wypełnionym wodą, następnie uruchamia się program 2.

Czas działania 10 min.

Wskazania do stosowania terapii skrajnie wysokiej częstotliwości (NWC):

zespół chronicznego zmęczenia
częste choroby z przeziębienia
choroby sercowo-naczyniowego systemu (nadciśnieniowa choroba i hipotonia, tromboflebit, żylakowe rozszerzenie żył i in.)
choroby oskrzeli i płuc (bronchit, kaszel, angina, tonzilite, przewlekłe zapalenie gardła, zapalenie płuc, polipy w nosie, założenie nosa, zapalenie zatok przynosowych i zapalenie zatoki czołowej i in.)
choroby jamy ustnej (ból zębów, zapalenie jamy ustnej, parodontoza, ślinotok i in.)
choroby narządów trawiennych (mdłości, wymioty, spazm przełyku, zgaga, choroby przełyku, choroba wrzodowa, rozwolnienie, nieżyt żołądka, cukrzyca, hemoroidy, choroby wątroby i in.)
choroby układu moczowo płciowego (anuria, zapalenie gruczołu krokowego, ból w okolice prącia, seksualne nerwice)
ginekologiczne choroby ( klimakterium, zapalenie gruczołu sutkowego, przewlekła choroba macicy, zapalenie jajników i in.)
choroby ucha (zapalenie ucha, zapalenie ślinianki przyusznej i in.)
choroby oczu (zapalenie rogówki oka, zapalenie spojówek, katarakta, glaukoma, wylew krwi do siatkówki i in.)
choroby układu nerwowego (zapalenie korzonków nerwowych, nerwoból międzyżebrowy, uszkodzenie splotu ramiennego, skurcz palców przy pisaniu.)
nerwice (migrena, depresja, spadek nastroju, bezsenność, senność, alergie i in.)
choroby narządów ruchu (naruszenie sprawności ruchowej i czuciowej kończyn, ochłodzenie kończyn, artretyzm i in.)
choroby skóry (skórny świerzb, egzema i neurodermit, czyraki, łuszczyca i in.)
różne choroby (podwyższona temperatura ciała, grypa, gorączka, fantom bólowy, zatrucie czadem, drgawki dolnych kończyn, skurcz i paraliż mięśnia łydki i in.)

Przeciwwskazania:

dzieci do 4 lat. Jeżeli dzieckiem zajmuje się lekarz to terapie można prowadzić nawet u noworodków
ciąża
posiadanie rozrusznika
padaczka
ostre chirurgiczne bóle

wrodzony niedorozwój centralnego układu nerwowegohemoroidy (przy krwawieniach i podatność na nie)


Urządzenie RGA-medic posiada dwa (promienniki) kryształy koloru niebieskiego. Pracująca powierzchnia kryształu jest płaska i zaznaczona jasnym okręgiem.

Praca urządzenia w 3-cim programie

Program 3-ci - anty-pasożytniczy, anty-wirusowy
Czas pracy urządzenia w 3 programie - 61 min.
W dolnej części urządzenia znajdują się dwa gniazda wtykowe do podłączenia przewodów - bransoletek (program 3).

Program stosuje się do przeprowadzenia zabiegu anty-pasożytniczego impulsami elektromagnetycznymi. Ten program posiada także właściwości przeciwzapalne. Czas pracy 3 programu - 61 minuta, włącznie z przerwami (7-20-7-20 -7).

Program 3 pozwala oczyścić organizm od pasożytów, wesz, kleszczy, grzybów, wirusów, bakterii, jednokomórkowych i innych mikroorganizmów. Metoda oparta na oddziaływaniu impulsów elektromagnetycznych w częstotliwości 30+/-2kHz.

Częstotliwość 30 kHz odkryta została przez uczoną kliniczną X. Klark, okazuje się częstotliwością uruchamiania chemicznych reakcji w mitochongriach organizmu (centrum oddychania) chorych komórek, mikroorganizmów i pasożytów .

Działanie impulsów elektromagnetycznych o częstotliwości 30kHz, okazało się zabójczym dla wszystkiego rodzaju pasożytów!

Instrukcja do przeprowadzenia zabiegów

Zabiegi należy przeprowadzać codziennie: od 1 do 3 razy. Cykl 30 zabiegów. Zaleca się przeprowadzić cykl (30 zabiegów) od 1 do 4 tygodni a następnie zastosować przerwę 7 dni. Takie cykle stosuje się do momentu stabilnego stanu zdrowia albo do ustąpienia oznak choroby. Pacjentowi, stosującemu zabiegi, zaleca się w ciągu doby wypijać dostateczną ilość czystej nieprzygotowanej filtrowanej wody dla przyśpieszenia wydalenia z organizmu mikroorganizmów i pozostałości ich rozpadu. Zalecana dobowa norma spożytej wody to 30 ml na 1 kg masy ciała.


źródło link
 

Lista wpisów

Kreator www - przetestuj za darmo