Stwardnienie rozsiane ,fibromyalgia...


STWARDNIENIEROZSIANE (MIJLTIPLE SCLEROSIS, ang.)


Jest krewniaczką fibromyalagi charakteryzującą się uszkodzeniem osłonek włókien nerwowych. Choroba trafia około jedną osobę na tysiąc i szczerze Ci jej nie życzę,ponieważ paraliżuje nerwy głowy, objawiając się zaburzeniami widzenia,tikami, zapaleniami nerwów wzrokowych, zaburzeniami zwieraczy, itp.Czasami może Cię zabić w kilka miesięcy. Zobacz fibromyalagia. FIBROMYALGIA


FIBROMYALGIA jest młodszą siostrzyczką CFS dotykającą najczęściej kobiety w wieku między 20. i 40.lat. Objawy niewiele się żnią,a dotknięci mają reakcje alergiczne na wiele różnych produktów żywnościowych i wytwarzane przez człowieka sztuczne materiały, ubrania, szampony,spaliny samochodów, itp. FIBROMYALGIA jest kolejną modną chorobą znaną w cywilizowanych krajach i nieznaną w ubogich. Prawie 500 tys. Amerykanów już ją sobie zafundowało, czyli ponad jeden na tysiąci jest to kilka razy więcej niż w starej dobrej Europie.

Charakterystycznym dla choroby jest uszkadzanie tkanki osłaniającej nerwy.

Wyobraź sobie, że na twoje telefoniczne kable ktoś wylał jakieś kwasy i osłonki tych kabli się porozpuszczały.Podnosisz słuchawkę telefonu,dzwonisz i w czasie

rozmowy zaczynają się dziać dziwne rzeczy,jakieś odgłosy,przerywania, zgrzyty, itp.

A co stanie się jak wylejesz kwas na kable sterujące jakimś skomplikowanym wieloczynnościowym robotem?

Podobnie ma się z większością chorych na tą chorobę i jeżeli jesteś jednym z nich to teraz już wiesz dlaczego twój system nerwowy robi cyrki, a Ty masz huśtawkę emocjonalną i całą masę żnych dziwnych dolegliwości.

Lekarze przyjmują teorię immunologiczno-wirusową.Teoria jest tak samo dobra jak zeszłoroczny śnieg,ponieważ abyś złapał wirusa to twój system immunologiczny musi być osłabiony. System immunologiczny sam z siebie się nie osłabia. Muszą być po temu jakieś przyczyny,prawda? Czy nie wydaje Ci się,że takie tłumaczenia pokrętnej medycyny nie są przekraczaniem pewnych norm PRZYZWOITOŚCI?

Miliardy dolarów zostały już wydane na znalezienie odpowiednich leków i przyczyn choroby. Zabawa dalej trwa, a efektów nie widać i chyba się nie zobaczy.Wiele niezależnych badań laboratoryjnych udowodniło, że większość pacjentów ma w organizmie braki między innymi: niezbędnych kwasów tłuszczowych (budulca dla osłonek nerwów), witamin z grupyB, magnezu, cynku, kwasu foliowego, aminokwasów, manganu i selenu.Leczenia polegające na zmianie diety i uzupełniania w/w elementów doprowadzały w różnym stopniu do zmniejszenia objawów choroby.

Brak witamin B i braki minerałów sugerują drożdżycę,upośledzone trawienie i

przyswajanie,oraz złą dietę.Patrz: Serce, homocysteina i uchyłkowatość.Możesz być jednak pewien, że syntetycznymi lekami nie da się tego nigdy wyleczyć.


Źródło„Zdrowie i Uroda”Sławomir Nowakowski

Polecane artykuły i filmy -powiązane tematy

Z Ryszardem Wiercińskim rozmawia Janusz Zagórski. Pan Ryszard jest tym człowiek dzięki któremu i wokół którego zrobiło się głośno, gdy diagnoza potwierdziła SM a on nie poddał się tylko... ale to już sam opowiada w tej audycji.

Janusz Zagórski rozmawia z Ryszardem Wiercińskim (najbardziej znanym w Polsce chorym na SM, który od lat toczy boje z administracją o zmianę paradygmatu postrzegania tej choroby i stworzenie niezależnych od lobbingu koncernów farmaceutycznych procedur medy

W studio NTV ponownie Janusz Nawolski i rozmowa na temat stwardnienia rozsianego.

Wystąpienie dr Franza Schellinga na Niezależnym Forum SM, cz. 3 - 16.02.2015

Z dr Franzem Schellingiem, badaczem stwardnienia rozsianego, rozmawia Janusz Zagórski. Dr Franz Schelling przyjechał do Polski aby wziąć udział "Niezależnym Forum: Stwardnienie Rozsiane" (31-01-2015) we Wrocławiu. Rozmowę tłumaczył Krzysztof Wirpsza.

Wystąpienie Franza Schellinga na Niezależnym Forum SM, cz. 1 - 3.02.2015

Wystąpienie dr Franza Schellinga na Niezależnym Forum SM, cz. 2 - 10.02.2015

"Czynniki etiologiczne chorób autoimmunologicznych" - to tytuł prezentacji przygotowanej przez dr n. med. Annę Tabor na Niezależnym Forum SM, które miało miejsce 31 stycznia 2015 r. we Wrocławiu.

SM a emocje - Niezależne Forum SM - Helena Smereczyńska - 16.02.2015

Wystąpienie Jerzego Zięby na Niezależnym Forum SM, które miało miejsce 31 stycznia 2015 r. we Wrocławiu.

 

Wyszukiwarka

Pseudo leczenie Stwardnienia Rozsianego-FAKTY
Halina Ceglarska - rozmowa telefoniczna na temat stwardnienia rozsianego
Kreator www - przetestuj za darmo