WODA - bardzo WAŻNE!

Woda stanowi około 65% wagi ciała. Bez wody umieramy w męczarniach po kilku dniach. Woda jest wiec bardzo ważna. Ludzie zawsze osiedlali się tylko tam gdzie była życiodajna woda. Woda jest we wszystkich komórkach naszego ciała. Transportuje minerały do naszych komórek i oczyszcza nasz organizm z toksyn. Aby zapewnić sobie prawidłowe działanie twojego organizmu, powinieneś wypić przynajmniej DWA litry wody dziennie i jeszcze dużo więcej w gorącym klimacie, lub w czasie uprawiania, czyli w
sytuacjach gdzie jej więcej wypacasz.
Najlepsza jest kryształowo czysta woda źródlana, tylko gdzie taką znaleźć. Większość butelkowanej źródlanej wody pochodzi z kranu w zakładzie, gdzie jest nalewana i jeśli masz szczęście, to w międzyczasie jest filtrowana. Taka woda może być chemicznie oczyszczana i lepiej żebyś jej nie kupował, nie mówiąc o piciu.
Picie nie przegotowanej i przegotowanej wody z kranu może być śmiertelne. Ostatnio w Kanadzie zmarło z powodu pasożytów w kranówce (cryptisporus i E-coli) kilkanaście osób
w małych mieścinach. Aby woda nadawała się do picia na całym prawie świecie obficie sięją chloruje, oczywiście dla naszego dobra.
Film "Woda. Wielka Tajemnica" składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców i badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań i doświadczeń z wodą. Większość badaczy twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia...dzięki wodzie możemy dostrzec fakt, że nasze myśli wywierają wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Spotkanie z lek. med. Janem Pokrywką. W programie omówiono czym jest strukturyzowana woda i woda poddana technologii GRANDERA.

Jesteśmy jak WODA którą pijemy ! Poznaj prawdę o wodzie ! Woda jest jednym z najważniejszych składników środowiska, w którym żyjemy. Jest ona, oprócz powietrza, podstawowym elementem potrzebnym do życia. Jak ogromne znaczenie ma w naszym życiu niech świadczy fakt, że jej zawartość w organizmie wynosi od 70 do 90% i zmienia się z wiekiem; w trzymiesięcznym płodzie znajduje się około 90%, u noworodka około 80%, a u człowieka dorosłego 70% wod Woda występuje we wszystkich tkankach naszego ustroju, chociaż jej rozmieszczenie w nim jest nierównomierne. Niezbędna w podtrzymywaniu wszystkich procesów biologicznych, bierze udział w procesie wchłaniania pożywienia z jelit i w odżywianiu komórek. Podczas trawienia pokarmy doprowadzane są do stanu umożliwiającego rozpuszczenie ich w wodzie i rozłożone na drobne cząstki przenikają przez ścianki jelit do krwi i płynu śródkomórkowego, a stamtąd do komórek. Woda w organizmie jest przenośnikiem i regulatorem ciepła, pochłania jego nadwyżki i wydala je w czasie parowania przez skórę i drogami oddechowymi. Bierze udział we wszystkich reakcjach biochemicznych, zwilża błony śluzowe, gałkę oczną i zapewnia ruchliwość stawów. Dorosły człowiek jest w stanie przeżyć bez jedzenia ponad miesiąc, lecz bez wody zaledwie kilka dni. Niedostateczna jej podaż doprowadza do szybkiego o dwodnienia organizmu - niedobór wody wynoszący około 10% masy ciała powoduj e niewydolność fizyczną i psychiczną, a utrata 20% może doprowadzić do śmierci.
 
Kreator www - przetestuj za darmo