Ziołowy program likwidacji pasożytów dr Clark

Profilaktyka przeciwpasożytnicza

Obecnie znacznie więcej uwagi poświęca się profilaktyce przeciwpasożytniczej u zwierząt niż u ludzi. W powszechnym mniemaniu infekcja pasożytami u człowieka jest tematem tabu. Idąc do weterynarza z naszym chorym pieskiem czy kotkiem ,pierwszym krokiem w leczeniu jest jego odrobaczenie .Kiedy ostatni raz twój lekarz przepisał ci leki na odrobaczenie ?Kiedy powiedział jak naturalnymi środkami pozbyć się pasożytów ? Jak już trafisz na dobrego lekarz czy ten po przepisaniu leków przeciwko pasożytom zada sobie trud i poinformuje pacjenta o podstawowych zasadach utrzymania higieny osobistej . Czy powie ci jakie należy podjąć działania profilaktyczne aby uniknąć ponownej infekcji pasożytniczej.

Należy więc:

-myć ręce pod bieżącą wodą po załatwieniu czynności fizjologicznych , po przyjściu do domu z
z dworu i kontaktach fizycznych (dotykowych) z innymi ludźmi
-myć ręce przed jedzeniem
-utrzymywać czystość w węzłach sanitarnych
-myć pod bieżącą wodą warzywa i owoce przeznaczone do spożycia
-unikać jedzenia mięsa , kiedy nie mamy pewności ,czy zostało zbadane przez weterynarza
-pić przegotowaną wodę
-zwracać uwagę dzieciom , aby myły ręce , zwłaszcza po zabawie z rówieśnikami oraz po wyjściu
z ubikacji
-odrobaczenie zwierząt domowych

Dlaczego moim zdaniem lekarze powinni mówić o podstawowych zasadach higieny .W naszej kulturze dla wielu pacjentów są on autorytetami .Jak lekarz coś powie to jet to święte . 

                Ziołowy program likwidacji pasożytów


Płazińce, obleńce, pierwotniaki, a nawet bakterie i wirusy łatwo zniszczyć progra­mem będącym kombinacją zappingu i terapii ziołowej. Nie dotyczy on tylko raka - to ogólna procedura przydatna w każdym niemal przypadku.
1. Ekstra mocna nalewka z łupin orzecha czarnego (patrz Receptury, strona 409):


Dzień 1: użyj jednej kropli w pół szklanki wody. Pij drobnymi łykami na pu­sty żołądek.
Dzień 2: weź 2 krople w pół szklanki wody jak wyżej.
Dzień 3: weź 3 krople w pół szklanki wody jak wyżej.
Dzień 4: weź 4 krople w pół szklanki wody jak wyżej.
Dzień 5: weź 5 kropli w pół szklanki wody jak wyżej.

Dzień 6: weź 2 łyżeczki w ćwierć szklanki wody.

Pij drobnymi łykami w ciągu 15 minut, nie połykaj od razu. Jeśli ważysz ponad 75 kg, weź 2 pół łyżeczki; nie przekraczaj 3 łyżeczek, bo nie zwiększa to działania.


Dawki te niszczą pasożyty niedostępne dla prądu zappera. Alkohol nalewki mo­że spowodować niewielkie kilkuminutowe upojenie. Możesz zażyć 500 mg amidu kwasu nikotynowego, aby zniwelować jego działanie. Mogą też przez chwilę poja­wić się niewielkie nudności. Przejdź się lub po prostu połóż. Dla poprawienia sma­ku możesz dodać więcej wody lub miodu albo przypraw.


Dalsze dawkowanie na cały rok: zażywaj 2 łyżeczki wyciągu co tydzień, aż po chorobie zostanie tylko wspomnienie. Zapobiega to reinfekcji od domowników, zna­jomych lub zwierząt.


Domownicy i bliscy powinni zażywać 2 łyżeczki co tydzień, aby uniknąć za­rażania ciebie. Mogą być nosicielami bez żadnych zauważalnych objawów. Kie­dy pasożyty zostaną przeniesione na pacjenta chorego na raka, natychmiast po­wtórnie skolonizują tkankę nowotworową.


Pełne dawkowanie przeprowadza się dopiero po 5 dniach tylko ze względów za­pobiegawczych w przypadku nadwrażliwości żołądka lub obawy przed ewentualny­mi efektami ubocznymi.

Przyspieszenie. Właściwie można brać pełną dawkę 2 łyżeczek od pierwszego dnia.


Zwolnienie. Jednocześnie w przypadku obaw co do działania nalewki, można kon­tynuować dawkowanie w kroplach, zwiększając ilość dopóty, dopóki nie będziesz go­towy na pełną dawkę 2 łyżeczek.


2 Kapsułki piołunu (powinny zawierać 200-300 mg piołunu:
Dzień 1: 1 kapsułka przed kolacją (z wodą).
Dzień 2: 1 kapsułka przed kolacją.
Dzień 3: 2 kapsułki przed kolacją.
Dzień 4: 2 kapsułki przed kolacją.


Zwiększaj w ten sposób dawkę do 14 dnia (7 kapsułek). Zażywaj je za jednym razem. Potem przez kolejne 2 dni stosuj dawkę 7 kapsułek, następnie bierz 7 kapsu­łek raz w tygodniu, zgodnie z zaleceniami podtrzymującego programu przeciwpasożytniczego. Nie przerywaj kuracji do 6 dnia, aby mieć pewność zlikwidowania przywr jelitowych. Po tym możesz dostosować tempo według własnego uznania.


3. Goździki:


Napełnij kapsułki (rozmiar 00) świeżo zmielonymi goździkami. Możesz kupić ka­psułki żelatynowe lub opróżnić kapsułki z witaminami. Dostępne mogą być mielone goździki w kapsułkach (500 mg) - kupowane w sklepie mielone goździki nie dzia­łają! Zmiel je sam.


Dzień 1: 1 kapsułka 3 razy dziennie przed posiłkiem.
Dzień 2: 2 kapsułki 3 razy dziennie.
Dzień 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10: 3 kapsułki 3 razy dziennie.
Po 10 dniu: 3 kapsułki jednorazowo raz w tygodniu, zgodnie z zaleceniami pod­trzymującego programu rzeciwpasożytniczego.
Zażywaj ornitynę na bezsenność, która może się pojawić, kiedy pasożyty znikną.

Podręczna tabela programu odrobaczającego na stronach 271 i 272 książki.


               Podtrzymujący program przeciwpasożytniczy


Ciągle zarażamy się pasożytami! Pasożyty są wszędzie! Zarażamy się nimi od domowników, znajomych, zwierząt, niedogotowanego mięsa, nabiału.
Uważam, że głównym źródłem zakażenia przywrą jelitową jest niedogotowane mięso. Możemy zarazić się przywrą przez krew, ślinę, nasienie i mleko matki. Członkowie rodziny prawie zawsze mają te same pasożyty. Jeśli u kogoś rozwija się HIV lub nowotwór, inni domownicy przypuszczalnie też mają przywry jelitowe. Choroby te są spowodowane przez te same pasożyty.


Stosuj kurację raz w tygodniu.

Specyfiki możesz zażywać razem lub osobno, o różnych porach dnia:

-ekstra mocna nalewka z łupin orzecha czarnego: 2 łyżeczki na pusty    żołądek;
-kapsułki z piołunem: 7 kapsułek (200-300 mg każda) razem na pusty  żołądek;
-goździki: 3 kapsułki (ok. 500 mg każda) razem na pusty żołądek;

ornityna, według potrzeb.


Tabela LICZBA DAWEK na stronie 273 ksiązki.
Pamiętaj o zappingu po kuracji. Spróbuj ustalić pochodzenie źródła inwazji pasożytów i unikać go w przyszłości.


               Program odrobaczający dla zwierząt 


Zwierzęta mają wiele pasożytów, którymi możemy się zarazić. Każde zwierzę trzymane w domu powinno być regularnie odrobaczane. Comiesięczne wizyty u we­terynarza nie wystarczą. Aby uchronić się przed pasożytami, nie musisz pozbywać się zwierząt, ale jeśli choroba ma ciężki przebieg, lepiejjest czasowo oddać ulubieńca do przyjaciół.
Nasze zwierzaki są częścią rodziny i powinniśmy dbać o nie jak o siebie samych. Nie jest to trudne. Oto wskazówki:


1. Woda z pietruszki. Gotuj przez 3 minuty wiązkę zielonej pietruszki w około pół litra wody, odcedź. Po schłodzeniu możesz trzymać w lodówce w pojemnikach. Wystarczy jej na miesiąc. Dodawaj łyżkę do karmy zwierzęcia. Dozowanie dobrano do ważącego 5 kg psa lub kota. Dobierz dawkę zależnie od wagi. Nie przeprowadzaj odrobaczania zbyt intensywnie. Pietruszka usprawnia pracę nerek. Zwierzęta wyczuwają korzyści, jakie im to daje, powinny polubić dodatek wody z pietruszki. Stosuj przez tydzień, zanim przejdziesz do nalewki z łupin orzecha czarnego.


2. Nalewka z łupin orzecha czarnego (normalna moc): 1 kropla do karmy.


Nie zmuszaj zwierzęcia do jedzenia. Kotom podawaj dwa razy w tygodniu, psom codziennie (np. 15-kilogramowy pies - 3 krople), ale dojdź do pełnej dawki stopniowo. Nie podawaj wyciągu o zwiększonej mocy. Jeśli zwierzak wymiotuje albo ma biegunkę, możesz spodziewać się robaków. Jest to wyjątkowo zaraźliwe. Nigdy nie pozwalaj dzieciom sprzątać zanieczyszczeń. Spryskaj solą lub jodyną, odczekaj 5 minut. Ręce umyj spirytusem lub wódką. Nie wykorzystuj alkoholu izopropylowego do nacierania. Po tygodniu zastosuj piołun.


3. Kapsułki z piołunem: otwórz kapsułkę i dodaj szczyptę do pokarmu. Stosuj przez tydzień przed podaniem goździków.


4. Goździki: dodawaj szczyptę do karmy.
Działaj stopniowo, żeby zwierzę się mogło przyzwyczaić. Zauważ jak poprawia mu się nastrój. Powtórzmy:
Tydzień 1: woda z pietruszki.
Tydzień 2: woda z pietruszki i nalewka z orzecha czarnego.
Tydzień 3: woda z pietruszki, nalewka z orzecha czarnego i piołun.
Tydzień 4: woda z pietruszki, nalewka z orzecha czarnego, piołun i goździki.
Tabela strona 275 książki.


           Kolej na toksyny


Po oczyszczeniu tkanek organizmu zdrowienie następuje automatycznie. Zniszczenie pasożytów, bakterii i wirusów ma fundamentalne znaczenie. Jeszcze większe ma usunięcie toksyn, które przyciągają je do narządów.
Które toksyny są odpowiedzialne za twój nowotwór? Nie dowiesz się, zanim nie użyjesz do testu synchrometru. Naucz się z niego korzystać - może uratować ci życie.
Drugą alternatywą jest zmiana środowiska. Pojedź na wakacje. Zatrzymuj się w hotelach nie starszych niż 10 lat (możliwa korozja instalacji) i nie zupełnie nowych
(instalacje i dywany). Nie używaj hotelowych suszarek, lodówek z freonem, pranie rób sam boraksem i sodą.
Kiedy twój stan się poprawi, możesz zdecydować się na pewne zmiany. Wszystkie toksyny związane są z rozwojem cywilizacji. Zrezygnuj z lodówki, klimatyzacji, suszarek, detergentów, sztucznych materiałów. Uważaj na pestycydy i starą instalację wodociągową. Prowadź ulepszony styl życia (strona 307). Ryzyko korzystania z dóbr cywilizacji może być większe niż pożytek.


             Uwaga na bakterie


W późniejszych stadiach raka guzy coraz bardziej ulegają infekcji przez pospolite bakterie - salmonelle, Shigelle i gronkowca złocistego. Zlikwidowanie pasożytów przygotowuje ucztę dla tych złośliwych mikrobów. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, trzeba unikać produktów mlecznych (oprócz gotowanego mleka). Przeprowadź program jelitowy, stosuj płyn Lugola. Usuń gronkowca, realizując oczyszczenie stomatologiczne (strona 315). Nie zwlekaj.


            Pomóż rodzinie 


Jeśli masz raka, cała rodzina powinna pozbyć się pasożytów, aby ciebie chronić! Całowanie w usta może być zaraźliwe. Upominaj się, by domownicy przeprowadzali zapping i zażywali przynajmniej 2 łyżeczki ekstra mocnej nalewki z łupin orzecha czarnego.
Zwierzęta również mogą być źródłem karcynogennych form przywry (znajdują­cych się w ich ślinie). Wraz zjedzeniem gromadzą też propanol. Do karmy dodawaj wi­taminę C. Zappuj swojego ulubieńca, trzymając za nieowłosione miejsca (nos, brzuch).
Nigdy nie spożywaj krwistego mięsa i kurczaków z typu „fast food". Larwy pasożytów są odporne na temperatury niższe od 100°C. Jeśli zaryzykowałeś, niezwłocznie przeprowadź zapping.
Raka można byłoby wyeliminować całkowicie, gdyby istniały ustawy nakazujące testowanie produktów i karmy dla zwierząt na obecność solwentów. Obecnie jest to dozwolone w amerykańskim kodeksie ustaw federalnych (CFR)! Innym źródłem skażenia żywności propanolem są chemikalia używane do sterylizacji urządzeń produkcyjnych.
Unikaj alkoholu propylowego. Przestrzegaj dwóch dodatkowych reguł:
nie spożywaj spleśniałych produktów;

zawsze stosuj witaminę C.


                    Aflatoksyna


Pospolite pleśnie spotykane w pieczywie, orzechach, owocach, piwie, occie winnym i syropach wytwarzają aflatoksynę, która blokuje detoksykację propanolu w ustroju.
Kupuj chleb w piekarni lub wypiekaj własny. Orzechy przemywaj rozpuszczoną witaminą C i praż. Używaj tylko białego destylowanego octu, zamiast syropów sto­suj miód i dodawaj witaminę C.
Witamina C pomaga neutralizować wszy­stkie toksyny pleśniowe, które przetesto­wałam - również aflatoksyne.
Trzymaj sproszkowaną witaminę C w solniczce. Do­dawaj ją gdziekolwiek to możliwe, do płatków, zupy, ryżu (wystarczy jedna ósma łyżeczki - 500 mg).


Rozwój raka jest łańcuchem wydarzeń. To wyjaśnia, dlaczego choroba zazwyczaj rozwija się w późnym wie­ku. Przez całe lata zaśmiecaliśmy organizm azbestem, freonem, rtęcią itp. Ciągle spożywaliśmy pleśń w je­dzeniu (chrupki, orzechy itp.), która zatruwała wątro­bę. Wątroba się regenerowała. W końcu toksyny pleśniowe zatrzymały proces regeneracji. Zatruta aflatoksyną wątroba pozwala na gromadzenie się propanolu. W pewnym momencie zdarza nam się zarazić przy­wrą jelitową. Powstają odpowiednie warunki i rozwój raka staje się nieunikniony, ale wystarczyłoby wyeli­minować jedno ogniwo z łańcucha i rozwój ten byłby niemożliwy. Zlikwiduj je wszystkie.

A więc wylecz się, unikaj reinfekcji i usuń uszko­dzenia. Ponad 100 historii wyleczonych przypadków raka stanowi temat mojej drugiej książki razem ze szczegółowymi instrukcjami i sugestiami.


Hulda Regehr Clark – Kuracja metodą dr Clark

Kreator www - przetestuj za darmo